reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Przepraszam, nie pamiętałam, że to trzecie podejście było... Może zmiana pracy i środowiska to dobry pomysł [emoji6] oddalą Twoje myśli od niepowodzeń, skupisz się na nowościach. Ja też tak zrobiłam i w międzyczasie ciągłe próby. W końcu się udało i Tobie też się uda! [emoji8]

Ja znam dziewczynę, której lekarze powiedzieli że dzieci mieć nie będzie. Zmieniła pracę - nawet nie zauważyła że jest w ciąży a dziś ma 2 zdrowych synów!! Głowa do góry! Jesteś w drodze do zostania mamą! Trzymaj się!
 
reklama
Przepraszam, nie pamiętałam, że to trzecie podejście było... Może zmiana pracy i środowiska to dobry pomysł [emoji6] oddalą Twoje myśli od niepowodzeń, skupisz się na nowościach. Ja też tak zrobiłam i w międzyczasie ciągłe próby. W końcu się udało i Tobie też się uda! [emoji8]
Też zaszlam po zmianie pracy [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Jestem właśnie po wizycie u lekarki naszej. Wszystko jest dobrze [emoji106] Mały człowiek leżał dziś na głowie [emoji33] nie chciał się coś ruszać z początku, ale nie trwało to długo i chwilę potem kręcił już fikołki [emoji23] lekarka powiedziała, że już dość duży ten człowieczek - ma 380 gram
Jedyne zastrzeżenie to spadły mi trochę parametry w morfologii i mam brać dodatkowo żelazo. No i znam już płeć! syna będę miała [emoji4] i to w dodatku Pani powiedziała, że obdarzony chojnie przez naturę haha [emoji23] co widać na załączonym obrazku [emoji39]
_20180823_112849.JPG
 

Załączniki

  • _20180823_112849.JPG
    _20180823_112849.JPG
    35,9 KB · Wyświetleń: 260
Jestem właśnie po wizycie u lekarki naszej. Wszystko jest dobrze [emoji106] Mały człowiek leżał dziś na głowie [emoji33] nie chciał się coś ruszać z początku, ale nie trwało to długo i chwilę potem kręcił już fikołki [emoji23] lekarka powiedziała, że już dość duży ten człowieczek - ma 380 gram
Jedyne zastrzeżenie to spadły mi trochę parametry w morfologii i mam brać dodatkowo żelazo. No i znam już płeć! syna będę miała [emoji4] i to w dodatku Pani powiedziała, że obdarzony chojnie przez naturę haha [emoji23] co widać na załączonym obrazku [emoji39]Zobacz załącznik 891063

Gratuluje synka ja też będę mieć chlopca i zdjęcie mam takie samo ujęcie co nie daje wątpliwości że to chlopiec
Dla mnie i tak wszystko jedno czy chłopiec czy dziewczynka byle zdrowe zdrówka dla was obojga
 
Jestem właśnie po wizycie u lekarki naszej. Wszystko jest dobrze [emoji106] Mały człowiek leżał dziś na głowie [emoji33] nie chciał się coś ruszać z początku, ale nie trwało to długo i chwilę potem kręcił już fikołki [emoji23] lekarka powiedziała, że już dość duży ten człowieczek - ma 380 gram
Jedyne zastrzeżenie to spadły mi trochę parametry w morfologii i mam brać dodatkowo żelazo. No i znam już płeć! syna będę miała [emoji4] i to w dodatku Pani powiedziała, że obdarzony chojnie przez naturę haha [emoji23] co widać na załączonym obrazku [emoji39]Zobacz załącznik 891063
Super gratulacje [emoji4][emoji4][emoji4] już kawał dzidzi [emoji4] ktory masz dzisiaj dokładnie tydzień?
 
Ja mam w poniedziałek na wizycie 19+2 [emoji16] jeju to też powinien być taki duzy [emoji7][emoji7][emoji7] mam nadzieje!
Poniedziałek już za chwilę ;) Koniecznie zdaj relację, bo z tego co pamiętam to idziemy łeb w łeb :D i ciekawe czy też chłopak będzie [emoji16] moja ginekolog powiedziała, że więcej chłopców teraz się rodzi, ciekawe czy też będziecie w tej większości ;) Co Ty obstawiasz? [emoji4]
 
Poniedziałek już za chwilę ;) Koniecznie zdaj relację, bo z tego co pamiętam to idziemy łeb w łeb :D i ciekawe czy też chłopak będzie [emoji16] moja ginekolog powiedziała, że więcej chłopców teraz się rodzi, ciekawe czy też będziecie w tej większości ;) Co Ty obstawiasz? [emoji4]
Nie licze na zbyt wiele po tej wizycie bo mam zastepstwo u takiej wrednej lekarki bo mój dr na urlopie. Ale mam nadzieje ze usg zrobi i poda mi wage..
Potem mam niedługo połówkowe już u mojego dr, wiec mysle ze wtedy poznam płeć. Dzisiaj rozmawiałam , moim dzieckiem i miał mnie kopnać jak jest chłopcem i miał na to 10 min - zero reakcji. Na dziewczynke kapnął po 2 min od właczenia licznika [emoji16] wiec albo mnie oszukuje albo to dziewczynka [emoji16][emoji16] na grupie styczniówek jest jakies 50 dziewczyn i zdecydowana wiekszosc spodziewa się poki co dziewczynek jednak [emoji4]
 
reklama
Jestem właśnie po wizycie u lekarki naszej. Wszystko jest dobrze [emoji106] Mały człowiek leżał dziś na głowie [emoji33] nie chciał się coś ruszać z początku, ale nie trwało to długo i chwilę potem kręcił już fikołki [emoji23] lekarka powiedziała, że już dość duży ten człowieczek - ma 380 gram
Jedyne zastrzeżenie to spadły mi trochę parametry w morfologii i mam brać dodatkowo żelazo. No i znam już płeć! syna będę miała [emoji4] i to w dodatku Pani powiedziała, że obdarzony chojnie przez naturę haha [emoji23] co widać na załączonym obrazku [emoji39]Zobacz załącznik 891063

Gratuluję syna!! [emoji3]
 
Do góry