reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witaj :) Ja nie miałam podawanych zastrzyków na pęknięcie, odpowiedni moment na IUI lekarz oceniał na podstawie poziomu Lh i estradiolu oraz oczywiście monitoring usg :) 3 podejście IUI udane, ale okazało się, że pusty pęcherzyk bez zarodka, miałam więc wywołane poronienie. Odczekałam jeden cykl i w następnym czyli była to moja 4 IUI - sukces i obecnie jestem w 19 tygodniu ciąży :)
Trzymam za Ciebie kciuki!
Czujesz już ruchy? [emoji4]
 
reklama
Czujesz już ruchy? [emoji4]
Sama nie wiem :p Czasem wydaje mi się, że ooo czuję, po czym stwierdzam, że jednak tylko mi się wydawało haha :p :D Lekarka mi mówiła, że w pierwszej ciąży zaczyna się odczuwać ruchy tak w 20 tygodniu.. Jutro wizyta to podejrzymy może płeć! :) A jak u Ciebie z tymi ruchami? ;)
 
Gratuluję serdecznie sukcesu i trzymam kciuki za spokojny przebieg ciąży!
Dzięki za informacje - ja szczegółów dowiem się jutro, na ten moment przyjęłam Lamettę i zobaczymy co dalej. Ale widzę że skuteczność Inseminacji w Twoim przypadku jest bardzo wysoka - mam na myśli sam fakt zajścia w ciążę.
 
miłego dnia dziewczyny :)
dziś chyba znów będzie gorąco ehh...
ja też czekam na te pierwsze wyczute ruchy... w sobotę wizyta już się nie mogę doczekać :) może wreszcie poznam płeć skarbulka... jeśli uparciuszek nam coś pokarze :D

Wzajemnie miłego! Chłodek się przyda! A masz preferencje co do płci czy nie ma to znaczenia? [emoji3] Powodzenia!
 
Wzajemnie miłego! Chłodek się przyda! A masz preferencje co do płci czy nie ma to znaczenia? [emoji3] Powodzenia!
emek chciałby dziewczynkę ja w sumie chyba bez różnicy, wiadomo dziewczynka i te słodkie sukieneczki warkoczyki są super, ale chłopczyk by był tez wspaniały. Ja od nastolatki wiedziałam, że będę miała problemy z zajściem w ciążę, więc dla mnie to już jest cud że jest maleństwo - byle zdrowe a płeć nie ma znaczenia... już kocham nad życie :)
 
Sama nie wiem [emoji14] Czasem wydaje mi się, że ooo czuję, po czym stwierdzam, że jednak tylko mi się wydawało haha [emoji14] :D Lekarka mi mówiła, że w pierwszej ciąży zaczyna się odczuwać ruchy tak w 20 tygodniu.. Jutro wizyta to podejrzymy może płeć! :) A jak u Ciebie z tymi ruchami? ;)
Czuje już od tygodnia wyraźnie [emoji16] na poczatku tylko na leżąco, a teraz dzidzia obsługuje ze mną klientów w pracy [emoji23] nawet emek jak da rękę to jest w stanie wyczuć. Ale nieregularnie, jednego dnia mocniej, innego prawie wcale.
 
miłego dnia dziewczyny :)
dziś chyba znów będzie gorąco ehh...
ja też czekam na te pierwsze wyczute ruchy... w sobotę wizyta już się nie mogę doczekać :) może wreszcie poznam płeć skarbulka... jeśli uparciuszek nam coś pokarze :D
Ja w poniedziałek i też nie mogę sie doczekac, ale nie licze na poznanie płci bo mam zastepstwo lekarki bo moj sie urlopuje, a to taka wredna baba, co pewnie nawet usg mi nie zrobi. Ale niedlugo połówkowe, wiec moze wtedy sie uda [emoji16]
 
reklama
22.08: @Mmmartolcia31- monitoring cyklu,

23.08: @agatgagat - wizyta u gin, @Dzoannna - monitoring cyklu
24.08: @zuzik85 - wizyta u gin, @moon333 - testowanie! [emoji110][emoji110][emoji110], @redferrari wizyta u gin
25.08: @Mmmartolcia31 - IUI!!! [emoji110][emoji110][emoji110]
27.08: @reqiem - wizyta u gin, @zuzik85 wizyta u gin
30.08: @nuna85 - monitoring cyklu, @Artemida90 - monitoring cyklu.
31.08: @Evelevel - wizyta u gin
Sierpień - @agawid - starania naturalne
06.09: @Evelevel - Termin Porodu! [emoji64], @anolianna - wizyta u gin
25.09: @redferrari - połówkowe
24.10: @zuzik85 - Termin Porodu! [emoji64][emoji64]
26.10: @HiperNova - Termin Porodu! [emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu! [emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu! [emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu! [emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu! [emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
 
Ostatnia edycja:
Do góry