reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No i świetnie [emoji4] wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale rozumiem Twojstrach,on pozostanie z nami już do końca życia, dzisiaj się martwisz o maluszka w brzuszku a za kilka lat będziemy pisać i narzekać, że nie wracają do domu a noc, albo że fajki się w plecaku znalazło [emoji16] taka kolej rzeczy,mój M się smieje, że teraz będzie musiał pilnować całej wsi, bo dziewucha, jakby był chłopak to by pilnował tylko jego [emoji4][emoji4]
Haha dokładnie tak. Człowiek to nie wiedział na co sie pisze. Dopiero niecały miesiac wiem, ze jestem w ciąży a stresów już miałam co nie miara. Wiekszosc sama sobie wmawiam zreszta. Ale dziekuje za slowa otuchy serio, duzo mi lepiej [emoji8]
 
reklama
a ja śpię na potęgę - matko 12 godzin na dobę, w południe drzemka obowiązkowa... a normalnie to się po 7,5 godziny max budzę i spać nie daję rady, jak to taki malutki kropeczek może z człowiekiem takie rzeczy robić?
 
Jeszcze 2 tyg temu byłam w ciąży...masakra jakie to durne uczucie....

W przyszły piątek wizyta u lekarza i odbiór kluczy do domu.
I zaniedługo znowu bedziesz i to na duuużo dłużej [emoji4][emoji4]
Super, ze udało sie z tym domem dopiać.
Widocznie tak miało byc. Najpierw dom, pozniej dzidziol sie rozgości w swoim domku, a Ty w swoim juz z mniejsza ilosc stresu.
 
a ja śpię na potęgę - matko 12 godzin na dobę, w południe drzemka obowiązkowa... a normalnie to się po 7,5 godziny max budzę i spać nie daję rady, jak to taki malutki kropeczek może z człowiekiem takie rzeczy robić?
Też tak miałam tylko w dzień, z kolei w nocy cierpiałam na bezsenność, 2 miesiące budziłam się o 2 i do 6-7 nie spałam, w dzień nie przytomna [emoji39] teraz za to śpię w nocy z przerwami co 2 godz na siusiu a w dzień po 3 drzemki czasami wale [emoji16][emoji16]
 
Jeszcze 2 tyg temu byłam w ciąży...masakra jakie to durne uczucie....

W przyszły piątek wizyta u lekarza i odbiór kluczy do domu.
Będziesz zaraz znowu [emoji6] beta była dość niska więc myślę, ,że nie będzie trzeba robić przerwy w staraniach. Udało się teraz więc zachwile będziesz, w zdrowej i 9 miesięcznej ciąży[emoji4][emoji4]
 
Jakoś teraz jest to dla mnie bardziej niewiarygodne ze zajdę poraz drugi zwłaszcza ze stymulacja późno zostanie zaczęta, dziś już 10dc... i znowu wszystkie procedury i klocie w brzuch [emoji853][emoji853] mam dziś jakieś podłamanie
 
Jakoś teraz jest to dla mnie bardziej niewiarygodne ze zajdę poraz drugi zwłaszcza ze stymulacja późno zostanie zaczęta, dziś już 10dc... i znowu wszystkie procedury i klocie w brzuch [emoji853][emoji853] mam dziś jakieś podłamanie
To zajdziesz za miesiac, spokojnie, jestes silna kobieta i dasz rade [emoji7]
 
reklama
Do góry