reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jest jeszcze jedna opcja - rozciąganie więzadeł macicy... o tym tez mi dzisiaj lekarz mówił.
A czytałam ze wyrostek podobno się zaczyna od żołądka, a potem jest ostry ból ciągły, a mnie boli raz mniej raz bardziej. Nogę mogę zgiąć do brzucha normalnie..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jest jeszcze jedna opcja - rozciąganie więzadeł macicy... o tym tez mi dzisiaj lekarz mówił.
A czytałam ze wyrostek podobno się zaczyna od żołądka, a potem jest ostry ból ciągły, a mnie boli raz mniej raz bardziej. Nogę mogę zgiąć do brzucha normalnie..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ból zaczyna sie koło pępka i zniża do prawej strony. Promieniuje na nogę.
Tak czy inaczej jedź, niech ci zrobią badania. Bo zapalenie wyrostka nieleczone, zagraża życiu...
 
Jest jeszcze jedna opcja - rozciąganie więzadeł macicy... o tym tez mi dzisiaj lekarz mówił.
A czytałam ze wyrostek podobno się zaczyna od żołądka, a potem jest ostry ból ciągły, a mnie boli raz mniej raz bardziej. Nogę mogę zgiąć do brzucha normalnie..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No właśnie przy wyrostka raczej nogi nie podniesiesz u mojej siostry wyrostek objawial się mocna kilka podzebrowa i wysoka temperatura

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Przypomina mi się, że koleżanka miała podejrzenie zapalenia wyrostka to podawali jej biseptol.
Ale lepiej zoperować, żeby nie poszło w otrzewną. [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
Z tego co wiem biseptol miał być wycofany już w 2016 roku z racji zanieczyszczenia leku a nadal to przepisują ? :o Moja teściowa ma tego antybiotyku chyba pół tira w zapasie :O
 
Ja bralam biseptol na zapalenie pęcherza przechodzilo od razu :-) idę dziewczynki spać jutro kolejny dzień wrażeń Boże Dopomóż.....
Dobranoc dziewczynki

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Zuzik no w sumie racja, owu wypadnie koło niedzieli. Tak jak miała. Oby pękł. A może się zakuć na wszelki wypadek? Endo faktycznie wielkie. Gigantyczne. Kupiłam sobie leki, widać ze działaja. Tylko nasienie męża, lekarz dziś określił, że ledwie się do Iui nadaje. Wiem przesadził. No ale do naturalisa to by musiał być cud. Błagam niech zdaży sie ten cud. Dostałam dalej bromka na obniżenie prolaktyny.
Jadzia na 3 coś widać. Powodzonka.
Sosenka kciuki, siłaczka jesteś. Dasz rade.
 
reklama
Zuzik no w sumie racja, owu wypadnie koło niedzieli. Tak jak miała. Oby pękł. A może się zakuć na wszelki wypadek? Endo faktycznie wielkie. Gigantyczne. Kupiłam sobie leki, widać ze działaja. Tylko nasienie męża, lekarz dziś określił, że ledwie się do Iui nadaje. Wiem przesadził. No ale do naturalisa to by musiał być cud. Błagam niech zdaży sie ten cud. Dostałam dalej bromka na obniżenie prolaktyny.
Jadzia na 3 coś widać. Powodzonka.
Sosenka kciuki, siłaczka jesteś. Dasz rade.
Kochana to przed sexami z mężem w niedzielę zrób mu mocna mała kawkę coś a'la expersso i do dzieła po pół godziny [emoji16][emoji16]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry