reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wogole dziwne tu normy mają
1-2 tydzień od 16 do...
A w innym lab
3 tydzień ( nie ma 1,2) od5.8 do...
.


" kto nie walczy ten nie niańczy "
1-2 tydzień od owulacji nie od ostatniej miesiączki.
A w tym innym 3 tydzień czyli pierwszy po owulacji. Rozumiesz?
Zwykle ciążę liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

zi13skjos2j7ic5d.png
 
Sosenka, a Ciebie co zjadło dzisiaj?

Trochę tak. Byłam u siebie w mieścinie prywatnie u gina - nie chciałam iść do szpitala. Jajnikiem wszystko ok, plamienia to pozostałośc po implantacji... i teraz hit: podejrzenie zapalenia wyrostka [emoji55]
Jutro rano badanie moczu, podobno ma to wykazać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę tak. Byłam u siebie w mieścinie prywatnie u gina - nie chciałam iść do szpitala. Jajnikiem wszystko ok, plamienia to pozostałośc po implantacji... i teraz hit: podejrzenie zapalenia wyrostka [emoji55]
Jutro rano badanie moczu, podobno ma to wykazać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ha ! Mówiłam że pozostałości po implantacji [emoji16][emoji16][emoji16] fajnie że wszystko dobrze cieszę się bardzo

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ha ! Mówiłam że pozostałości po implantacji [emoji16][emoji16][emoji16] fajnie że wszystko dobrze cieszę się bardzo

" kto nie walczy ten nie niańczy "

Jadziu nie do końca - jeśli to wyrostek to muszę iść na operacje ... nie zapowiada się żeby mi przeszło.
A co do ciąży to mam się przygotować niby na najgorsze wg tego lekarza u którego dziś byłam i sugerował zrobić badania genetyczne.

PS: Jadziu, na betce już coś u Ciebie świta, wstrzymaj się do poniedziałku i powtorz [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadziu nie do końca - jeśli to wyrostek to muszę iść na operacje ... nie zapowiada się żeby mi przeszło.
A co do ciąży to mam się przygotować niby na najgorsze wg tego lekarza u którego dziś byłam i sugerował zrobić badania genetyczne.

PS: Jadziu, na betce już coś u Ciebie świta, wstrzymaj się do poniedziałku i powtorz [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czy operacja wyrostka zagraża ciąży??? :(
A to nie z morfologii się to diagnozuje? Dużo białych krwinek jest oznaką zapalenia.
o rety...
 
reklama
Do góry