reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dajcie spokój bo już mi się płakać chce.. i z bólu i z bezradności... jestem sama w domu cały dzień do późnej nocy. Zrobię inaczej - trudno ... choć nienawidzę szpitala w moim mieście, uważam ze oni się właśnie nawet do wyrostka nie nadają, dlatego się tak bronię... ale wstanę jutro i pojadę tam, niech myślą ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jadziu nie do końca - jeśli to wyrostek to muszę iść na operacje ... nie zapowiada się żeby mi przeszło.
A co do ciąży to mam się przygotować niby na najgorsze wg tego lekarza u którego dziś byłam i sugerował zrobić badania genetyczne.

PS: Jadziu, na betce już coś u Ciebie świta, wstrzymaj się do poniedziałku i powtorz [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mówię wam że napewno się udało i to nie są moje wymysły jutro powtórzę a później w poniedziałek jutro pogadam z brygadzistka żeby zostawiła mi chłopczyka żebym nie dzwigala cieszę się nawet z takiej bety chociaż to może być nawet biochemiczna mimo to jestem szczęśliwa bo nigdy tak " wysokiego " wyniku nie miałam a teraz zdjęcie
Uwaga uwaga ! I to nie ovitrelle tylko ciaza i pozna implantacja i tego się trzymam
A Tobie Sosenka życzę aby lekarz się mylił co do wyrostka że to jednak fałszywy alarm
1519930435-02f54b2e0b2dd906-aaaaaa.jpeg


" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dajcie spokój bo już mi się płakać chce.. i z bólu i z bezradności... jestem sama w domu cały dzień do późnej nocy. Zrobię inaczej - trudno ... choć nienawidzę szpitala w moim mieście, uważam ze oni się właśnie nawet do wyrostka nie nadają, dlatego się tak bronię... ale wstanę jutro i pojadę tam, niech myślą ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dobra decyzja [emoji106][emoji106][emoji106]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
@jadzia715 fajnie, że jesteś pozytywnie nastawiona.
To, że dziś było tyci tyci, wcale nie znaczy o biochemiczne ;)
Biochemiczna jest wtedy gdy beta przyrasta nieprawidłowo (mało), w końcu zaczyna spadać i dochodzi do krwawienia.
Ciebie to nie dotyczy. Czekamy na kolejny wynik i przyrosty. ;)
 
No jest tyci tyci i gdzieś znalazłam nawet na forach że implantacji zachodzi nawet w 11 lub 12dniu! Więc mam jeszcze szansę dzidziuś napewno jest w brzuszku tylko szuka wygodnego miejsca w tych moich kościach [emoji23][emoji23][emoji23]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Dajcie spokój bo już mi się płakać chce.. i z bólu i z bezradności... jestem sama w domu cały dzień do późnej nocy. Zrobię inaczej - trudno ... choć nienawidzę szpitala w moim mieście, uważam ze oni się właśnie nawet do wyrostka nie nadają, dlatego się tak bronię... ale wstanę jutro i pojadę tam, niech myślą ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przypomina mi się, że koleżanka miała podejrzenie zapalenia wyrostka to podawali jej biseptol.
Ale lepiej zoperować, żeby nie poszło w otrzewną. [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
Do góry