reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Zuzik na to wyglada ... uff... to pewnie te więzadła się rozciągały. Tak, miałam usg, niestety obraz nadal taki sam czyli nic do przodu no i co... muszę czekać. Chyba ze na prawdę zdarzy się cud ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Zuzik na to wyglada ... uff... to pewnie te więzadła się rozciągały. Tak, miałam usg, niestety obraz nadal taki sam czyli nic do przodu no i co... muszę czekać. Chyba ze na prawdę zdarzy się cud ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czyli we wtorek robisz betę?
Może ruszyła. Mamę masz jeszcze u siebie? Ty jesteś na L4?
 
Tak, jeśli się nic nie wydarze to powtórzę oczywiście. Ja dzisiaj już normalnie funkcjonuje... akurat miałam wolne dwa tyg, od poniedziałku idę do pracy dopiero...
byłam właśnie na paznokciach, a przed tum mnie nic nie powstrzyma [emoji12] nieno czuje się dobrze, chociaż czuje już powoli oddech ... sama wiesz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1520010017-d1d9f94c77584a09-aaaaaa.jpeg


Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Już po wszystkiemu spada jest 2.37 IU/l więc teraz już nie podchodzę do niczego czekam na czerwiec na wizyte

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry