reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dokładnie to samo zaleciłam meżowi. A ten, no przecież ja nie pije kawy. Mówie, że raz wypijesz. Ale I tak skłania się bardziej do coli. Tylko wiesz było ok. 0 % o prawidłowej budowie I tu nam kawa za bardzo nie pomoże.
 
reklama
Zuzik no w sumie racja, owu wypadnie koło niedzieli. Tak jak miała. Oby pękł. A może się zakuć na wszelki wypadek? Endo faktycznie wielkie. Gigantyczne. Kupiłam sobie leki, widać ze działaja. Tylko nasienie męża, lekarz dziś określił, że ledwie się do Iui nadaje. Wiem przesadził. No ale do naturalisa to by musiał być cud. Błagam niech zdaży sie ten cud. Dostałam dalej bromka na obniżenie prolaktyny.
Jadzia na 3 coś widać. Powodzonka.
Sosenka kciuki, siłaczka jesteś. Dasz rade.
Hej, jak reagujesz na bromergon? Jaką dawkę dostałaś? Ja w pewnym momencie brałam cztery dziennie i chodziłam po ścianach. W ciągu kilku miesięcy zeszłam z lekarzem do 0,5 tabletki, bo tylko tylko tyle toleruje mój organizm. Wiem że są inne leki, ale miesięczna kuracja strasznie droga niestety:-(
 
Na żywo to jest kreska a nie cień Kochana [emoji4][emoji4][emoji4] modlę się zagorzale o to aby jutro pokazała beta chociaż 4.5 już będę szczesliwa

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadzia ja też ją widzę:-) Trzymam kciuki z całych sił za Twój przyrost. Ja od wczoraj złapałam jakiegoś doła, więc nie pisałam by nie szerzyć pesymizmu na forum. Buziaki
 
Hej, jak reagujesz na bromergon? Jaką dawkę dostałaś? Ja w pewnym momencie brałam cztery dziennie i chodziłam po ścianach. W ciągu kilku miesięcy zeszłam z lekarzem do 0,5 tabletki, bo tylko tylko tyle toleruje mój organizm. Wiem że są inne leki, ale miesięczna kuracja strasznie droga niestety:-(

Hej, najpierw by sprawdzić tolerancje dostałam pół tab. Miałam zwiekszyć jak będzie w miare. Więc 4 tydzień biore na noc całą. Po tabletce musi być minimum 8 godzin snu. Najgorsza faza wypadnie w nocy. Pozatym wspomagam się probiotykami I ziołowymi lekami na trawienie. Troche mi rano nie dobrze I troche słabo z trawieniem ale da sie przeżyć. 4 na pewno nie dała bym rady.
Biore jeszcze castagnus I el dopa I p5p to specjalna wit. B6, na obniżenie prolaktyny.
Rozumiem, że masz dołki, ja mam minimum jeden w miesiącu, a zwykle dwa. Po to tu jesteśmy by się wspierać. Choć ja też po prostu nie wiem czasem co napisać. Tyle tu czasem radości, że faktycznie jakby wylewanie żalu było nie na miejscu.
 
Hej, najpierw by sprawdzić tolerancje dostałam pół tab. Miałam zwiekszyć jak będzie w miare. Więc 4 tydzień biore na noc całą. Po tabletce musi być minimum 8 godzin snu. Najgorsza faza wypadnie w nocy. Pozatym wspomagam się probiotykami I ziołowymi lekami na trawienie. Troche mi rano nie dobrze I troche słabo z trawieniem ale da sie przeżyć. 4 na pewno nie dała bym rady.
Biore jeszcze castagnus I el dopa I p5p to specjalna wit. B6, na obniżenie prolaktyny.
Rozumiem, że masz dołki, ja mam minimum jeden w miesiącu, a zwykle dwa. Po to tu jesteśmy by się wspierać. Choć ja też po prostu nie wiem czasem co napisać. Tyle tu czasem radości, że faktycznie jakby wylewanie żalu było nie na miejscu.
Dokładnie:-) Miałam testować w poniedziałek, a czuję podświadomie że po prostu nic z tego. Beta z zastrzyku już pewnie wyparowała i zamiast ciążowo, czuję się po prostu okresowo:-( U mnie niestety przez kilka ostatnich lat nie udaje się zbić prolaktyny bez względu na to ile i jakie tabletki bym przyjmowała. Ale 3- mam kciuki za Ciebie. Pozdrawiam:-)
 
Alleluja ! Cudowne ozdrowienie... nawet nie wiecie jaka czuje ulgę ... puściło mnie w końcu po nocy, poszłam spać o 1 oczywiście zwijając się po drodze do łóżka, a dzisiaj wstałam jak nowo narodzona... czasem tylko coś jeszcze zakłuje ale najważniejsze ze puściło .... ufff


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jadzia, ale z Ciebie szalona kobitka, wczoraj mówiłaś, ze czujesz ze to to, a dzisiaj zmiana frontu. Kochana, myśl pozytywnie!
Tu jest mnóstwo przykładów na to, ze nie da się wyczuć ciąży. Jedna ma mnóstwo objawów a nie jest, a druga czuję @, a tu proszę - kreseczki.
Czekamy na dobre wieści, buziaki!! [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry