reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie, termofor wiem ze nie można. No nic... wzięłam dupka. Do szpitala nie będę raczej jechać- spodziewam się najgorszego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To widzę, że mamy ten sam gust :)
Powiem Ci, że jak zacznę czytać to nie mogę się oderwać.
"Na skraju załamania" czeka na półce.
Czytałam teraz "kobieta w oknie" i powiem Ci, że trochę mnie rozczarowała. Miał być taki bestseller, książka od której nie można sie oderwać, a ja czytałam...bo szkoda mi bylo 40 zł wydanych... ale ciężko mi to szło, choć zakończenie fajne, zaskakujące.
"Tylko jedno kłamstwo" - super, zaskoczy Cię na koniec.

Polecam "Para zza ściany", "Córeczka", "Nie ma jej"...
Jak nie czytałaś to "Dziewczyna z pociągu".
A ostatnio wyszła "Nieodnaleziona" Mroza...
Czytałam dziewczynę z pociągu fajna natomiast jak Ty miałaś z dziewczyna z okna tak ja miałam z zapisane w wodzie nie przeczytałam do końca bo nie mogłam ni jak się w niej odnaleźć...kilkanaście stron i leży na półce

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Mimo wszystko bym pojechala...Ale zrobisz jak uwazasz

" kto nie walczy ten nie niańczy "

Jadzia przerabialam to miesiac temu. W moim szpitalu mi nie pomogą. Na usg nic nie zobacz pewnie,położą mnie i każą czekać aż .... sama wiesz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sosenka może to po badaniu, weź dupka ,no spe i zobacz czy minie jak nie to jedz... lepiej to sprawdzić!

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Sosenka trzymam kciuki żeby jednak dzidzia przetrwała [emoji110][emoji110][emoji110]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Czytałam dziewczynę z pociągu fajna natomiast jak Ty miałaś z dziewczyna z okna tak ja miałam z zapisane w wodzie nie przeczytałam do końca bo nie mogłam ni jak się w niej odnaleźć...kilkanaście stron i leży na półce

" kto nie walczy ten nie niańczy "
O widzisz, a miałam ja na liście.
Wogóle mam cel na ten rok 52 książki, jedna tygodniowo. Do tej pory przeczytałam 15, wiec jest super ;)
 
reklama
Do góry