reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam :) W poniedziałek miałam iui, dziś z ciekawości zrobiłam test I wyszły 2 kreski, ta druga jest bardzo jasna ale jest. Czy to możliwe żeby już wykryło ciąże czy to poprostu fałszywy wynik po zastrzyku ovitrelle?
No to dziewczyny już napisały. Przy ostatniej IUI sprawdzałam sikańcami jak długo ovitrelle bedzie się utrzymywał. Był widoczny do 9 dnia po inseminacji. Potem była jedna kreska i druga niestety się nie pojawiła.
Tak więc czekaj cierpliwie do 12-13 dnia i wtedy testuj (choć najlepiej i najpewniej zrobić beta hcg)
 
reklama
Zuzik z Ovarinem nie pomogę bo nie miałam z nim do czynienia. Acard brałam przy iui ale w moim przypadku dawka 75 to mało, ja mam zakrzepicę i taka dawka to dla mnie mało, dlatego teraz mam neoparin 0,6 w zastrzykach. Ja acard brałam po iui nie przed ale dziewczyny z wątku ivf biorą od 2-3 dnia cyklu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jak zdiagnozowano Ci zakrzepicę? Robiłaś na to jakieś badanie?

Bo ja np będąc w ciąży mialam sporego żylaka na udzie. A w trakcie cc wyszło, że mam żylaki na macicy. Czy to wystarczy, żeby brać acard?
 
A jak zdiagnozowano Ci zakrzepicę? Robiłaś na to jakieś badanie?

Bo ja np będąc w ciąży mialam sporego żylaka na udzie. A w trakcie cc wyszło, że mam żylaki na macicy. Czy to wystarczy, żeby brać acard?
Ja nie mam żadnych żylakow ani zakrzepicy i lekarz poleciał akard po prostu profilaktycznie dla lepszego ukrwienia i przepływu.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
tyczusia, aż zaczęłam śledzić twój wątek. Napisz koniecznie co i jak - będę trzymać kciuki, takie pozytywne historie z rana każdemu się przydadzą. my właśnie zaczynamy przygodę z iui w invikcie w warszawie :)
 
A jak zdiagnozowano Ci zakrzepicę? Robiłaś na to jakieś badanie?

Bo ja np będąc w ciąży mialam sporego żylaka na udzie. A w trakcie cc wyszło, że mam żylaki na macicy. Czy to wystarczy, żeby brać acard?

Ja miałam robione czynniki krzepliwości tak to się chyba nazywa i wszystko wyszło w normie ale d-dimery wyszły mi ponad normę 100% czyli dopuszczana 500 jednostek ja mam powyżej 1000 wtedy lekarz stwierdził, ze mam zakrzepicę. Kardiolog tez potwierdził, ale ja tez nie mam żylaków nigdzie itp oprócz hemoroidów a to tez żylaki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tyczusia, aż zaczęłam śledzić twój wątek. Napisz koniecznie co i jak - będę trzymać kciuki, takie pozytywne historie z rana każdemu się przydadzą. my właśnie zaczynamy przygodę z iui w invikcie w warszawie :)
Hej :-) możesz powiedzieć jakie procedury są wymagane przed iui w Invicta ? Jakie badania ? Kto Was prowadzi ? Ja chodzę do dr Kunicki go Planuje tam swoje drugie podejście.
 
Hej :-) możesz powiedzieć jakie procedury są wymagane przed iui w Invicta ? Jakie badania ? Kto Was prowadzi ? Ja chodzę do dr Kunicki go Planuje tam swoje drugie podejście.
Też się chętnie dowiem jakie badania są potrzebne do IUI bo w Kato dostałam całą listę, razem z emkiem to będzie z 1000zl a badania ważne tylko pół roku.. a no w Czechach nie potrzebowałam praktycznie nic.


Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry