reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja pracuje z panami 60+ ostatnio stwierdzili, że widzieli już wielkiego bociana nad pracą. Jak odpowiedziałam, że skutecznie niestety odstraszam to stwierdzili, że mam szukać w kapuście , a żebym się nie przemęczała to mi tą kapustę szczęśliwą przyniosą.
 
Jestem po wizycie w nowej klinice. Generalnie jestem bardzo zadowolona i w porównaniu z poprzednia to lepszy kontakt i mogłam o wszystko zapytać bez wrażenia że robię z siebie idiotkę. Wizyta trwała prawie godzinę, o wszystko nas wypytał i zdziwiony że nadal nie ma dziecka ani nawet ciąży...
Generalnie to poszerzył badania i będziemy podchodzić do IUI, Ale najpierw dwa trzy cykle chce poobserwować natuarlanie cykl, zobaczyć jak reaguje na ovitrelle itp. Generalnie wspomniał o in vitro ale stwierdził że u nas jedynym wskazaniem jest tyle lat starań i dajmy sobie szanse na inne sposoby a później zobaczymy co i jak.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ



@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek


NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE

STYCZEŃ


11 - .............. - trzymamy kciuki w dobrej sprawie za jedną z nas
12 - Tyczusia - pierwsze podglądanie Kropka po naturalsie
12 - zuzik85 - wizyta w klinice przed stymulacją
12 - Evelevel - wizyta pęcherzykowa
13-15 - Cikulinka - starania naturalne
15 - zuzik85 - przewidywany termin @/początek stymulacji przed drugim podejściem
16 - demollka - testowanie po IUI
17 - reqiem - testowanie po staraniach naturalnych
16-18 - Gotart - wizyta w klinice przed stymulacją do IVF
19 - redferrari - testowanie po drugiej IUI
22 - Anuśśśka - testowanie po IUI
22 - Kefirek - testowanie po IUI

Candygirl - testowanie po trzeciej IUI
zuzik85 - IUI podejście drugie
jadzia715 - IUI podejście pierwsze
agawid - IUI podejście drugie


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Dziewczyny, ostatnio dużo czytam o lekach (śledzę inne wątki i tam dziewczyny mają różne leki) i zastanawiam się czy nie zacząć brać tabletek Ovarin. Przed IUI która nam się udała, brałam przez pewien czas Inofolic, nie wiem na ile pomogło, ale wtedy się udało.
Zaczęłam też brać acard na lepsze ukrwienie macicy.
Na razie sama tak zadecydowałam, ale na najbliższej wizycie zasugeruję to lekarzowi. Jak myślicie?
 
reklama
Dziewczyny, ostatnio dużo czytam o lekach (śledzę inne wątki i tam dziewczyny mają różne leki) i zastanawiam się czy nie zacząć brać tabletek Ovarin. Przed IUI która nam się udała, brałam przez pewien czas Inofolic, nie wiem na ile pomogło, ale wtedy się udało.
Zaczęłam też brać acard na lepsze ukrwienie macicy.
Na razie sama tak zadecydowałam, ale na najbliższej wizycie zasugeruję to lekarzowi. Jak myślicie?
O popatrz, dzisiaj na wizycie lekarz mówił o akarcie że warto brać

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry