reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A przy 2 dziecku można na NFZ? My i tak pewnie się nie łapiemy ze wzg.na wiek...ale slyszałam też że na Nfz to tak sobie wygląda...że nasienia nie przygotują,idzie taśmowo...laski pisały że po 3 godziny w korytarzu z kubeczkiem z nasieniem czekały...ale to pewnie też zależy od szpitala i podejścia...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez zależy od lekarza u nas w miarę to wygląda akurat chodze do dr która robi
 
reklama
Warunki mi nie przeszkadzają. Tylko to olewcze podejście. Teraz gdy nie wiem czy iui w ogóle u mnie coś da to płacić za każdą 700 czy 900. Jeszcze spróbuje tu teraz na tym nowym leku. A potem będę myśleć co dalej.
 
Zastanawiam się tylko czy lecieć w tym cyklu. Trochę kiepsko się czułam w tym miesiącu. I ten torbiel. I te plamienia i straszne bóle. Trochę jestem zmordowana. Mój organizm chyba też. A z drugiej strony ten czas, szkoda mi każdego cyklu.
 
A jakie warunki żeby zrobili na nfz?
Ja pewnie się nie łapię...37 lat i jeden niedrożny jajowód...nikomu nie będzie chciało się polować na cykl po dobrej stronie...
Bo nfz. A tu-kasa płynie tak czy siak...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ty jaka dawka tego leku ? Wogole przeszukalam neta i malo jest o nim

Szczerze to nie pamiętam, a receptę wożę w aucie by nie zgubić :)
Potem napisze.

Joaszka, nie wiem czy może Ci lekarz odmówić jeśli będziesz chciała na nfz. Może Cię zniechęcać, ale odmówić?
Przecież płacisz zdrowotne. No chyba, że warunkiem są właśnie te jajowody. Pierwszą rzeczą przed iui to była drożność. Ale jeden jest. Więc czemu nie.
 
Szczerze to nie pamiętam, a receptę wożę w aucie by nie zgubić :)
Potem napisze.

Joaszka, nie wiem czy może Ci lekarz odmówić jeśli będziesz chciała na nfz. Może Cię zniechęcać, ale odmówić?
Przecież płacisz zdrowotne. No chyba, że warunkiem są właśnie te jajowody. Pierwszą rzeczą przed iui to była drożność. Ale jeden jest. Więc czemu nie.
Może dlatego że za stara jestem...nie wiem czy po 35 rz refunduja. Ale tak czy siak nie chcialabym się nabawic traumy. I jak już zdecydowałam się na iui to chcę to zrobić w jak najbardziej komfortowych warunkach[emoji6]

A jak robicie płatne to ile u Was? Ja za badania dla pary 550 a iui 800 zł w pakiecie z wizytami,monitoringiem i oznaczeniem estradiolu. Sam monit+estradiol 380...
Niestety w tamtym cyklu po złej stronie urosło i 380 "w błoto" jak to mówią...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może dlatego że za stara jestem...nie wiem czy po 35 rz refunduja. Ale tak czy siak nie chcialabym się nabawic traumy. I jak już zdecydowałam się na iui to chcę to zrobić w jak najbardziej komfortowych warunkach[emoji6]

A jak robicie płatne to ile u Was? Ja za badania dla pary 550 a iui 800 zł w pakiecie z wizytami,monitoringiem i oznaczeniem estradiolu. Sam monit+estradiol 380...
Niestety w tamtym cyklu po złej stronie urosło i 380 "w błoto" jak to mówią...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie za badania wiecej dalam sama inseminacja 700 zl za monitoringi placa 50 zl
 
u mnie za badania wiecej dalam sama inseminacja 700 zl za monitoringi placa 50 zl
Sama inseminacja w mojej klinice to chyba 500 zł...ale i konkurencja duża bo moje miasto to "mekka" niepłodności (pierwsze in vitro w kraju,pierwsza klinika naprotechnologii...). 3 kliniki leczenia niepłodności i szpital. Chyba nawet 3 mce w kraju ma jeśli chodzi o skuteczność...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jednak 600 zł[emoji6]ale pakiet 800
Czy Wam oznaczają estradiol? Po slyszałam że nie wszystkim...
Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry