reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
@cikulinka jak się czujesz? Mam nadzieję że się trzymasz!

@froncia co u Ciebie? U mnie dalej zero oznak. Dziwny posmak w buzi trochę mokro na dole i czasami kłucie brzucha czy pobolewanie to żadne objawy...
Boję się tego co będzie...
 
Moka a wiesz ze o Tobie też pomyślałam i właśnie chciałam napisać..... ja objawów nie mam... tylko te piersi takie nabrzmiale troszkę.... też sie boję że będzie porażka..... z kolejnym dniem coraz bardziej się obawiam..... śluz słabo doslownie tr oszke... czy ja kiedyś zobaczę dwie kreski na teście?? Co jest nie tak....
 
Froncia my sie staramy juz 3.5 roku hsg ok hormony juz tak u meza w miare ok a ciazy brak nie poddawaj sie i my sie doczekamy
 
Luska my sie staramu 2.5 roku... nie poddaje sie ale zastanawiam się co możemy być jeszcze nie tak.... że się nie udaje... U mnie hormony też juz ok w sumie muszę sobie właśnie zrobić i zobaczyć czy wszystko jest okiej.... Z mężem jest też w miarę okiej..nie super...ale lepiej.... niż byl o.. .. obyśmy się doczekali... A jakie masz plany w razie jak by sie nie udało oczywiście życzę żeby się teraz powiodło.. . Już tyle czekamy ze już czas żeby ujrzeć dwie kreseczki...
 
Luska my sie staramu 2.5 roku... nie poddaje sie ale zastanawiam się co możemy być jeszcze nie tak.... że się nie udaje... U mnie hormony też juz ok w sumie muszę sobie właśnie zrobić i zobaczyć czy wszystko jest okiej.... Z mężem jest też w miarę okiej..nie super...ale lepiej.... niż byl o.. .. obyśmy się doczekali... A jakie masz plany w razie jak by sie nie udało oczywiście życzę żeby się teraz powiodło.. . Już tyle czekamy ze już czas żeby ujrzeć dwie kreseczki...
Narazie mamy 3 proby iui na nfz jak cos to moze dadza nam jeszcze dodatkowe proby a co dalej pewnie in vitro tyle ze nie mam kasy wiec pewnie kredyt nam zostanie narazie nie mysle
 
Natalix u którego lekarza będziesz pochodzić do in vitro ? Wiem ze Gameta Gdynia jak to wyglada jakie fundusZe tRzeba mieć?
 
reklama
Do góry