reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny głowy do góry! Jak nie inseminacja, to in vitro pomoże :) tak czy siak zostaniemy mamusiami! !!Ja też bardzo bałam się in vitro....a teraz. ..nie mogę się doczekać. Zniosę wszystko...byle do celu :)Powodzenia! !!
 
reklama
@natalix0 ja się nie boję in vitro i nawet jutro bym do niego się szykowała gdyby nie kwestia ile to kosztuje.... ja wiem, że takie szczęście nie ma ceny ale jednak trzeba dość spore pieniądze zdobyć. U mnie w mieście nie refundują niestety a rząd... sami wiecie była refundacja przyszedł PiS stwierdził, że to zabijanie i wbrew kościołowi i zabrał refundację :(
Mi na szczęście wujek powiedział, że pożyczy ale nie każdy ma takie szczęście...

@froncia mam nadzieję, że u nas uda się jednak przez IUI z dziwnych objawów to cały dzień mam dziś dziwny smak w ustach i w końcu pojawił się śluz - ale ponieważ biorę dupka to nie biorę takich objawów pod uwagę
 
Moka dokładnie ja tak samo gdybym miała pieniądze to juz bym sie szykował do in vitro...ja na szczęście w razie czego też mam od kogo pożyczyć.. Ale wiadomo... nic fajnego pożyczać kasę . No al cóż jak trzeba będzie.. . Mój mąż naraZie nie chce słyszeć o in vitro ze względu na kosZty Ale jak będzie trzeba to go przekonam....
Ja naraZie nie chce szukać objawów boję sie porażki.... mam troszkę śluzu białego Ale dosłownie jak kot naplakal... A i jeszcze to jakaś żyłka na piersi widoczna Ale to chyba za wcześnie na takie objawy.... niestety nie mamy teraz już wpływu na nic ... albo coś będzie albo nic.... Kiedy masz testować Moka albo kiedy zamierzasZ?
 
@natalix0 ja się nie boję in vitro i nawet jutro bym do niego się szykowała gdyby nie kwestia ile to kosztuje.... ja wiem, że takie szczęście nie ma ceny ale jednak trzeba dość spore pieniądze zdobyć. U mnie w mieście nie refundują niestety a rząd... sami wiecie była refundacja przyszedł PiS stwierdził, że to zabijanie i wbrew kościołowi i zabrał refundację :(
Mi na szczęście wujek powiedział, że pożyczy ale nie każdy ma takie szczęście...

@froncia mam nadzieję, że u nas uda się jednak przez IUI z dziwnych objawów to cały dzień mam dziś dziwny smak w ustach i w końcu pojawił się śluz - ale ponieważ biorę dupka to nie biorę takich objawów pod uwagę
Nam dali prawie połowę rodzice.... Wiedzą jak nam zależy... Ale jakby nie dali,to nawet kredyt bym wzięła.... Zbyt długo się staramy,to jest zbyt męczące:( Życzę Wam aby jednak iui się udalo....ja tak bardzo w nie wierzyłam,bo przecież u nas wszystko jest okej.... Bardzo się zawiodłam :(
 
Moka dokładnie ja tak samo gdybym miała pieniądze to juz bym sie szykował do in vitro...ja na szczęście w razie czego też mam od kogo pożyczyć.. Ale wiadomo... nic fajnego pożyczać kasę . No al cóż jak trzeba będzie.. . Mój mąż naraZie nie chce słyszeć o in vitro ze względu na kosZty Ale jak będzie trzeba to go przekonam....
Ja naraZie nie chce szukać objawów boję sie porażki.... mam troszkę śluzu białego Ale dosłownie jak kot naplakal... A i jeszcze to jakaś żyłka na piersi widoczna Ale to chyba za wcześnie na takie objawy.... niestety nie mamy teraz już wpływu na nic ... albo coś będzie albo nic.... Kiedy masz testować Moka albo kiedy zamierzasZ?

W niedzielę chyba że wredna @ się szybciej pojawi. Ja też niestety w objawy nie wierzę szczególnie biorąc dupka. No niestety jeszcze praktycznie tydzień do testu. A Ty kiedy?
 
Dziewczyny ja testuje w piątek. I tak szczerze... To chyba nigdy wcześniej tak bardzo się tego nie bałam [emoji53]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natalix każda z Nas wygrzebie te pieniądze nawet spod ziemi..... I każda z Nas liczy na to ze iui okaże się skuteczna... każda z Nas pragnie dZiecka i będzie o nie walczyć.. . Nasi rodzice z oby dwóch stron nie wiedzą na jakim etapie jesteśmy... jedyna osoba z rodziny która wie to szwagierka.. siostra męża.. moja siostra jednym slowem ma to w dupie no i brat na nich też wiem ze mogę liczyć ale nie wiedzą nie chce za dużo osobom mówić bo będą sie pytać czy siw udało.. .. siostra meza jak będzie trzeba zadeklarowała ze Nam pożyczy.. .. zobaczymy..... Trzeba wierzyć wierzyć i mieć dużo siły.. ..i walki ... już Dług a drogę prZeszliśmy nie moŻemy się poddawać teraz....
Moka ja mam testować za tydzień we wtorek o ile się nie zjawi malpa.....
Ann też się boję testowania nie chce tej mapy widzieć na oczy przez następne 9 miesięcy.... !!!!!
 
Nie. Po laparoskopii miałam stymulacje letrozolem. I starania naturalne. Miałam dwa pęcherzyki bo usg w dniu owulacji. Starania naturalne. Lekarz powiedział że mam pół roku takiej pewności że jajowody pozostaną drożne. Po tym czasie zrosty lubią powracać. Więc... Czekam.. Nie robię testu wcześniej bo podali mi pregnyl.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry