reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A pomożecie w interpretacji wyników mojego M? Lekarz zrobiła co miała zrobic i uciekła słowa do mnie nie zamieniła. Przed preparatyka: koncentracja 25 mln/ ml ruch: A-17%B-28%w miejscuC-15% nieuchomeD40%po: 30 mln/ml ruch: 65% w pierwszym podejściu mieliśmy dużo lepsze wyniki i nic, teraz mieliśmy stymulowany.
 
reklama
A pomożecie w interpretacji wyników mojego M? Lekarz zrobiła co miała zrobic i uciekła słowa do mnie nie zamieniła. Przed preparatyka: koncentracja 25 mln/ ml ruch: A-17%B-28%w miejscuC-15% nieuchomeD40%po: 30 mln/ml ruch: 65% w pierwszym podejściu mieliśmy dużo lepsze wyniki i nic, teraz mieliśmy stymulowany.
Czasami nie warto patrzeć na cyferki. U nas przy pierwszej IUI wyniki bardzo dobre, a IUI nie udana. Przy drugiej IUI o wiele mniej plemników, a efektem była ciąża :)
 
Czasami nie warto patrzeć na cyferki. U nas przy pierwszej IUI wyniki bardzo dobre, a IUI nie udana. Przy drugiej IUI o wiele mniej plemników, a efektem była ciąża :)
Moze i masz racje daruje sobie, bo oczywiście wszystko na straty juz spisałam.. ale musze się ogarnąć i wierzyć ze sie uda:)
 
Moze i masz racje daruje sobie, bo oczywiście wszystko na straty juz spisałam.. ale musze się ogarnąć i wierzyć ze sie uda:)
Na sam proces zapłodnienia ma wpływ wiele czynników, nie tylko "jakość" nasienia.
Czasami może być tak, że wszystko jest pięknie, wydawać by się mogło, że teraz musi dojść do ciąży, a jednak nie dochodzi.
Bo np. to, że jest piękny pęcherzyk, to wcale nie oznacza, że ma w sobie komórkę zdolną do zapłodnienia. Może być pusty. I choć usg potwierdzi pęknięcie pęcherzyka, to nie daje gwarancji, że "wyhodowałyśmy" komórkę jajową zdolną do przyjęcia plemnika.
Nawet stymulacja nie daje nam tej gwarancji. Bo stymulujemy wzrost pęcherzyka, tylko czy w nim prawidłowo dojrzewa komórka, to tego na etapie IUI nie jesteśmy w stanie sprawdzić.
 
Ja mam testować w piątek.... ale.... cholera, popołudniu zauważyłam śluz taki jak zwykle przed miesiączką....:(:(:(
 
Ja mam testować w piątek.... ale.... cholera, popołudniu zauważyłam śluz taki jak zwykle przed miesiączką....:(:(:(

Daj znać. Trzymam kciuki.
Ja u siebie jakoś też kurcze boję się że okres się zbliża. Dziś podbrzusze mnie boli i kręgosłup na dole jak na @
 
Mnie też właśnie trochę kręgosłup pobolewa i jajnik prawy..... Zobaczymy jak niw to trzeba znaleźć siłę na trZecią próbę.....
 
reklama
ja nie wiem co myśleć... jeszcze tydzień temu byłam pełna optymizmu.. dziś... czuję strach i niepewność. Ale rozmawiałam z M... damy sobie jeszcze jedną szansę naturalnie i jeśli to nic nie da, wracamy do IUI.
 
Do góry