reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
dziewczyny!!! w dzień spodziewanej @ bhcg 9,13 po kolejnych 2 dniach bhcg 23, po kolejnych 7 dniach bhcg 557! Rośnie!! na usg widać było na 1mm mała ciemna kropkę i to chyba jest TO ! ciaza wskazuje dzia 5 tydz, ciągle biorę duphaston lekarz mówił ze za tydz powinno być bhcg 1000 i wtedy będzie widać coś więcej, ale czy wystarczy te 7 dni? tak bardzo chciałabym juz dzidziusia zobaczyć na monitorze. Niedawno co pisałam do Was, pytałam jak to jest z IUI... a tu taka nadzieja :)
moje serdeczne Gratulacje:biggrin2:Trzymam kciuki... oby maluszek rozwijał się zdrowy i silny:):)
 
No właśnie nie przyjmuje progesteronu dlatego chce iść sobie zbadać czy jest w normie.. . no też bym chciała by to był dobry znak Ale w zeszłym cyklu też tak miałam.. . Ehh... czas pokaże...
 
Witam czy mogę dołączyć do Was ?
kilka słów o mnie : mam 27 lat i jedno dziecko z starań naturalnych mała ma 14 mies. od pół roku starania o drugie i jestem po pierwszej inseminacji i raczej lipa zrobiłam betę w czwartek i buła 0.98 a w piątek 0.56 a ciąża od 5.7 więc lipa i mam pytanie do Was czy miłałyście do iui podawane mrożone nasienie ?
 
DziewcZyny Dziewczyny wiecie od czego tak moze być tak ok 4-5dnibpo owulacji czuje jak piersi stają się bardziej nabrzmiale?
Bolesność piersi występuje kilka dni przed rozpoczęciem krwawienia i ustępuje zaraz po jego rozpoczęciu. Bolesność, tkliwość tłumaczy się zaburzeniem gospodarki hormonalnej estrogenowo-progesteronowej i gromadzeniem się wody w gruczole sutkowym. Ale uwaga kobiety, które są w ciąży też odczuwaja taki stan. Więc nie przesądza on ani o tym, że się jest w ciązy, ani że się nie jest.
 
Hej dziewczyny, chciałabym zapytać czy któraś może leczy się w Bocianie w Białymstoku?
Koniecznie się odezwij do mnie, przeczytałam Twoje wcześniejsze posty. Zrozumiałam, że hormony masz ok, seminogram jest w miarę (napisz ile plemników i jaki ruch A i B). Jakie miałaś robione jeszcze badania? Była sprawdzana drożność? Czy może idziecie w ciemno? A dopiero jak się nie uda to będziecie coś sprawdzać?
 
reklama
Koniecznie się odezwij do mnie, przeczytałam Twoje wcześniejsze posty. Zrozumiałam, że hormony masz ok, seminogram jest w miarę (napisz ile plemników i jaki ruch A i B). Jakie miałaś robione jeszcze badania? Była sprawdzana drożność? Czy może idziecie w ciemno? A dopiero jak się nie uda to będziecie coś sprawdzać?
napisałam na priv
 
Do góry