reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny. Dziś mija mój termin. Tzn powinnam dostać @ a nie dostałam mimo że cykle mam jak w zegarku, co do dnia. Podejrzewam że przez luteine więc ją odstawilam bo dziś zrobiłam czuły test ciążowy i wyszedł negatywny. Ale powiem szczerze dziewczyny że w ogóle ból tego typu jest dla mnie mniejszy. Bardziej boli porażka po iui. Więc kolejny cykl naturalnych statan przede mną  :D:D:D
 
reklama
MoKa a bierzesz progesteron? Kiedy dokładnie miałaś iui? Robiłaś sikanca z tego co widzę. Ja tez robiłam w 12 dniu po iui i nic nie wyszło, już chciałam odstawiać leki ale coś mnie tchnęło i tego nie zrobiłam. 2 dni później poszłam na betę i okazało się ze byłam w ciąży (co prawda biochemicznej) ale byłam. Myśle ze żeby mieć 100% pewność poszłabym na Twoim miejscu na betę i wtedy odstawiła leki jeśli bierzesz bo nagły spadek progesteronu może narobić wiele szkód [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Szkoda, że mało jest osób takich jak Ty.
I nie mając 100% pewności odstawiają leki.
I to 5 dni przed spodziewaną miesiączką.
(a może test sikany był wadliwy, może do zagnieżdżenia doszło później?)
Nigdy na własną rękę, nie mając milionowej pewności, że nic tam nie ma - nie odstawiłabym leków.
Ale ja to ja. Progesteron podtrzymujący ciążę miałam NAKAZ łykania do końca 3 miesiąca ciąży. Gdyż gwałtowny spadek progesteronu mógłby doprowadzić do poronienia...

Mi po prostu tak lekarz kazał. Zrobić test i odstawić leki. Boję się że inaczej @ nie przyjdzie i sztucznie wydłużę okres ale zrobię betę dla spokoju
 
dziewczyny którym sie nie udało jestem z wami .....
ja jutro mam kolejną 5 z kolei iui......o 8 rano mamy się stawić w gabinecie
po lameccie urósł mi jeden pecherzyk za to ma 24mm gdzie zawsze przy 21 mi pekały.... jestem dobrej mysli tym bardziej ze nasienie się znacznie poprawiło i jest idealne .... trzymajcie za mnie kciuki i zdrowaśki odmówcie... chce żeby się udało.....
 
dziewczyny którym sie nie udało jestem z wami .....
ja jutro mam kolejną 5 z kolei iui......o 8 rano mamy się stawić w gabinecie
po lameccie urósł mi jeden pecherzyk za to ma 24mm gdzie zawsze przy 21 mi pekały.... jestem dobrej mysli tym bardziej ze nasienie się znacznie poprawiło i jest idealne .... trzymajcie za mnie kciuki i zdrowaśki odmówcie... chce żeby się udało.....
Trzymamy mocno.
 
dziewczyny którym sie nie udało jestem z wami .....
ja jutro mam kolejną 5 z kolei iui......o 8 rano mamy się stawić w gabinecie
po lameccie urósł mi jeden pecherzyk za to ma 24mm gdzie zawsze przy 21 mi pekały.... jestem dobrej mysli tym bardziej ze nasienie się znacznie poprawiło i jest idealne .... trzymajcie za mnie kciuki i zdrowaśki odmówcie... chce żeby się udało.....

Trzymam bardzo! U mnie nie ma szans na 5 prób. Zrosty miałam straszne na jajowodach. Wszystko naprawili ale zrosty wracają średnio co pół roku czyli mam jeszcze jakieś dwie góra trzy szanse.
 
hej dziewczyny:) byłam dzisiaj na kontroli po laparoskopii. 3dc i @ jak chciał pan doktor. wszystko ładnie zagojone... i tu niespodzianka (czego nie rozszyfrowałam w opisie zabiegu) udrożniono mi oba jajowody. a ja myślałam, że jeden:biggrin2: także teraz DO ROBOTY :-D zmienił mi leki stymulujące. zamiast Clo mam brać Letrozol (dostałam co prawda zamiennik Aromek ale dr mówił że zamienniki jak najbardziej - cholerstwo cieżko dostaćo_O) no i zobaczymy.... oby teraz jakoś poszło.:)

najbardziej wkurza mnie fakt, że te IUI które miałam tak na prawdę nie miały prawa się udać, mimo że wynik HSG wskazywał na drożność... dlatego dziewczyny, moja prośba do Was! zanim zdecydujecie się wdrożyć procedure In Vitro (ja byłam gotowa sprzedać samochód po powrocie z kliniki po ostatniej IUI:p), zasięgnijcie konsultacji gdzie indziej, to czasem może wiele zmienić, a kosztuje znacznie mniej. ja jestem takim przykładem:) teraz po prostu musi się udać!!!

No i świetnie [emoji5] trzymam mocno kciuki żeby ta iui się udała tym bardziej ze po laparoskopii słyszałam ze są większe szanse ale ile w tym prawdy to nie wiem [emoji12]nie ma co się teraz wkurzać a patrzeć z ucieszona buźka w przyszłość. Mocno trzymam kciuki [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny którym sie nie udało jestem z wami .....
ja jutro mam kolejną 5 z kolei iui......o 8 rano mamy się stawić w gabinecie
po lameccie urósł mi jeden pecherzyk za to ma 24mm gdzie zawsze przy 21 mi pekały.... jestem dobrej mysli tym bardziej ze nasienie się znacznie poprawiło i jest idealne .... trzymajcie za mnie kciuki i zdrowaśki odmówcie... chce żeby się udało.....

Cikulinka mocno trzymam i zaciskam kciuki, żeby Ci się udało! Cholera no musi Ci się udać i mocno w to wierze [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi po prostu tak lekarz kazał. Zrobić test i odstawić leki. Boję się że inaczej @ nie przyjdzie i sztucznie wydłużę okres ale zrobię betę dla spokoju

MoKa ja rozumiem ze lekarz mówił żeby zrobić test ale przyjmując progesteron do pozytywnej bety (gdyby się tak okazało) zwiększasz szanse sobie i kropkowi. Idź jutro sobie spokojnie na betę 14 dniu po iui będzie jak najbardziej miarodajna i jak wyjdzie negatyw to obstawiasz dupka[emoji6] jeden dzień w ta czy w druga cyklu bardzo noe wydłuży a może akurat będziesz ta szczęściara co za 1-szyn razem zaskoczy jak nasza Lake [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Dziś mija mój termin. Tzn powinnam dostać @ a nie dostałam mimo że cykle mam jak w zegarku, co do dnia. Podejrzewam że przez luteine więc ją odstawilam bo dziś zrobiłam czuły test ciążowy i wyszedł negatywny. Ale powiem szczerze dziewczyny że w ogóle ból tego typu jest dla mnie mniejszy. Bardziej boli porażka po iui. Więc kolejny cykl naturalnych statan przede mną  :D:D:D

Bubu ja trzymam kciuki za Ciebie! A może była owulka później i zaskoczyła i jakiś mały szkrab gnieździ sobie mały domek dla siebie [emoji6] starania są fajne a ile w nich przyjemności [emoji12] ja tez jestem na 3 miesięcznej przerwie i powiem, ze tak fajnie i dobrze to ostatnio było przed ślubem w pierwszych miesiącach związku [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry