reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Zuzik a pamiętasz jakie Twój M miał wyniki?? Moj tez ma słabsze i tak orientacyjnie.... chciałam zobaczyć.... super oby Nam sie też udało
 
zuzik tym bialym śluzem to mnie pocieszasz ba nawet moje nadzieje coraz bardziej rosną.....a jakies ojawy na @ czułaś?
 
Zuzik a pamiętasz jakie Twój M miał wyniki?? Moj tez ma słabsze i tak orientacyjnie.... chciałam zobaczyć.... super oby Nam sie też udało
Przy pierwszej (nie udanej IUI) emek miał takie wyniki:
Koncentracja 51 milionów w 1 mililitrze.
Ilość w ejakulacie 204 miliony.
Ruchliwość A+B 72%
Nieruchome 28%
I tu mieliśmy duży problem z leukocytami : 6,0
Do IUI podano mi w 1ml - 58 milionów

Przy drugiej (szczęśliwej) :
Koncentracja 34mln/ml
Ilość w ejakulacie 153 miliony
Ruchliwość A+B 87% (na pół godz przed oddaniem nasienia polecono emkowi wypić esspresso)
Nieruchome 29%
Leukocyty 0,2
Do IUI podali mi w 1ml - 58 milionów

Emek stosował zestaw witamin ProMen przez 3 miesiące, potem 3 miesiące przerwy i kolejna kuracja przez 3 miesiące.
 
zuzik tym bialym śluzem to mnie pocieszasz ba nawet moje nadzieje coraz bardziej rosną.....a jakies ojawy na @ czułaś?
Ja objawów ciąży nie miałam, a przynajmniej nie czułam.
Brzuch pobolewał, ale tak delikatnie.
Tylko ten rzadki, mleczny śluz.
Bete zrobiłam w 14 dniu po IUI

Natomiast nudności ciążowe dopadły mnie w 8 tygodniu ciąży...i nie chcę do nich wracać - książkowy koszmar :) Ale warto było! :)
 
Dobrze wiedzieć o tym express.. mój ma słabszą ruchliwość a plemniki mniej wiecej podobne .... Może teraz się polepszyly....
 
Hej dziewczyny! Dziś dopadły mnie wątpliwości czy mi się uda... śniło mi się że odebrałam wyniki bety i wynik był 68 z przecinkiem. Radość nie do opisania :) Już na forum chciałam Wam pisać kiedy nagle się obudziłam. Ach i to rozczarowanie :( Teraz już wiem, że znów będzie porażka ;( Moje sny nigdy się nie sprawdzają a zazwyczaj jest odwrotnie :(
Choć do końca nie tracę nadziei...
 
Jolancik, jak będzie to nie wiadomo, ale myśl pozytywnie. Ja wierzę w samospełniającą się przepowiednię. Według Zimbardo, klasyka psychologii, samospełniające się proroctwo to oczekiwania, które mogą zmieniać nasze zachowanie w taki sposób, że uzyskujemy to, czego oczekiwaliśmy. Bardziej można to zastosować do zachowań, ale wiadomo, że psychika ma wpływ na fizjologię.
 
reklama
Jolancik, jak będzie to nie wiadomo, ale myśl pozytywnie. Ja wierzę w samospełniającą się przepowiednię. Według Zimbardo, klasyka psychologii, samospełniające się proroctwo to oczekiwania, które mogą zmieniać nasze zachowanie w taki sposób, że uzyskujemy to, czego oczekiwaliśmy. Bardziej można to zastosować do zachowań, ale wiadomo, że psychika ma wpływ na fizjologię.
To mówisz, że trzeba myśleć tak jakby się udało i wierzyć w to? ;)
 
Do góry