reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sony kochana już pomału dociera do mnie, że drugie serduszko bije u mnie-jutro będę moim szanownym dwóm szefowym nowine obwieszczać-dam im zaświadczenie i pewnie miny będą bezcenne hehe, bo w styczniu jedna urodziła, teraz druga w lutym i ja kolejna bedę-mam trochę stracha, ale nie bedę ukrywać tym bardziej, że potrzebuje pomocy czasem więc bedę mieć większa śmiałośc niż tylko tą jedną koleżanke meczyc co wie
 
Magdusia- składaj i informuj ale to obowiązkowo i nie przemęczaj się!!!!!!Nie poto tyle się naczekałaś i nacierpałaś żeby (tfu, tfu) miało się coś stać!!!!!!!!!!!!!
 
Sylha własnie zdaję sobie z tego sprawe, ale właśnie czekałam na to potwierdzenie serduszka i powiem, żeby potem ktoś nie gadał, że ukrywam czy coś,a poza tym dzidzia najważniejsza, a nie co sobie szefowe pomyslą
 
Ech ja też tak chcę, ale muszę jeszcze pczekać, ciekawe czego się w piątek dowiem, byle nie, że znów coś i czekać, bo jak patrzę na Wasze suwaczki to mi się żal robi......:sorry:
 
Sylha mam nadzieje, że już sie wyurlopowali w tej klinice i już nic nie stanie na przeszkodzie żeby dalej działać-w piatek dowiesz się juz pewnie o braniu leków i poleci z górki i niedługo bedziesz sobie suwaczek wybierać i wstawiać:-)
A w którym dniu cyklu teraz jesteś?
 
Madzia- ty to nie masz innych pytań?!?!Łatwiejszych :-), 17dc (musiałam szybko liczyć, bo jedynie pamiętam, że w 20dc mam wizytę). Jak byłam ostatnio przed ich urlopowaniem w 21dc to powiedział normalnie to by mi robił USG, posprawdzał czy mi się coś nie przywlokło, np jakaś bakteria i już bym dostała 1 zastrzyk:szok:. No, ale ja już od grudnia wiadziałam, że ta wizyta to tylko formalność. Ciekawe co mi w piątek powie
 
reklama
Sylha to już tylko 2 dni i wszystko będziesz wiedziała co i jak.

Sony Ty też niedługo będziesz wybierała suwaczek, idziesz teraz na IUI?

Lotinda???????????????????????
 
Do góry