reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
U mnie też cisza....dopiero za 1,5 miesiąca laparoskopia, a ile jeszcze po niej trzeba odczekać to się nie dopytałam. Może wy wiecie ile czasu po laparoskopii można zrobić IUI??
Badania na trombofilię chyba zrobię odpłatnie, bo nie mam zamiaru czekać rok, a to i tak nie wiadomo czy za rok będzie kontrakt z NFZ. Nie wiem też czy z końcem stycznia nie będę bezrobotna, bo dziś się dowiedziałam, że firma jak ma redukcję etatu z powodu braku pieniędzy i kontraktu to może zwolnić ludzi z dnia na dzień bez wypowiedzenia. Pomijając fakt , że nie ogłosi upadłości, ale stan firmy jest zły.
 
Sylha 2 tygodnie szybko zlecą i dowiesz się konkretów już
Lilonka mam nadzieje,że niedługo i Ty bedziesz miała co pisać- na pewno
Sony ja niestety niewiem ile trzeba odczekać po laparo-mam nadzieje, że zostaniesz w pracy-u nas też z końcem grudnia nieciekawie było, bo kontraktu na zabiegi ambulatoryjnie nie dostaliśmy więc poleciały dwie osoby:-(Ale w tej naszej służbie zdrowia się dzieje:szok:
 
sony ja mialam miec elektrokauteryzacje w ten wtorek miala sie odbyc no ale widzisz... :)
pytalam przed zabiegiem o takie rzeczy wiec Ci mowie co mi ginka powiedziala.
 
Sony- koleżanka miała 10 lat temu rozlany wyrostek pokroili ją i porobiły się zrosty miała je usuwane laparoskopowo gdyż właśnie blokowały jej jajowody- kazali jej pół roku czekać żeby się dobrze wszystko pogoiło no to czekała 3 miesiące i teraz jest na wylocie :-) będzie miała dziewczynkę i sama oprócz typowych ciążowych drobiazgów czuje się świetnie.
No te 2 tygodnie zlecą szybko zjednej strony a z drugiej to normalnie już bym chciała marzec i wiedzieć czy się udało czy nie.
 
no to moze zalezec od roznych rzeczy ile... znam dziewczyne co lekarka kazala jej czekac a ona od razu zaczela.... no udalo sie niby ale miala przeboje potem ;/
 
reklama
Zrostów nie powinnam mieć, bo niby dlaczego?? Zabiegów nie miałam. Endometrioza robi się raczej też po jakiś zabiegach. Pewnie mi nic nie wyjdzie, ale dobrze, że jeszcze raz mi zrobią drożność. Pod narkozą to można napompować jajowody i na maxa je przepchnąć. Dużo pacjentek zachodzi w ciążę po niej.
 
Do góry