reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
6 cm 7gram wagi i lekarz siusiaka zauważył to normalnie ma chłop oko :-),
ja tak się teraz zastanawiam jak już doczekam się kiedyś tych 2 kresek to będę czekać na na niespodziankę, ale nie wiem czy wytrzymam, a jak wy tu jeszcze piszecie, że tak wcześnie to dopiero nie do wytrzymania :-)
 
sylha ja tez chcialam miec kiedys niepsodzianke ale dylemat w jakim kolorze ciuszki i wozeczek? ;p a pierwsze dzidzi to sie chce zeby ladnie wygladalo i zeby mialo wszystko co najlepsze... zwlaszcza ze wyczekane... no i ta ciekawosc ah :p ale znajac moje szczescie dowpiem sie na polowkowym za 9 tygodni...
 
Ja nie chciałam wiedziec ale lekarz palnął tekstem że coś tu wisi pomiędzy nogami...tez to widziałam.
Mnie jest obojętne czy to będzie chłopak czy babeczka. Ważne żeby było zdrowe.
 
Dobre coś wisi miedzy nogami, taaa i dynda :-) ale się uśmiałam!!!
A swoją drogą- fakt najważniejsze żeby było zdrowe, aczkolwiek nie pogniewałabym się na syna.....ech rozmarzyłam się idę lepiej obiad gotować
 
Przychodzi do lekarza na badania okresowe 80-letni staruszek.
Lekarz pyta go:
- Jak się pan dziś czuje?
- Jak w niebie, fantastycznie! Kochałem się z 18-letnią dziewicą i zaszła w ciążę! I co pan na to?
Lekarz pomyślał i mówi:
- Kiedyś znałem znakomitego leśniczego. Pewnego dnia, idąc na polowanie, pomylił się i zamiast strzelby wziął parasolkę.
Głęboko w lesie wytropił wielkiego niedźwiedzia, podszedł blisko, wycelował i nacisnął spust! I wie pan, co się stało? Parasolka wystrzeliła, a niedźwiedziowi odpadła głowa!
- Niemożliwe! Ktoś inny musiał do niego strzelić!
- No właśnie, do tego zmierzam...
 
Magdusia- super, że wszystko ok i tak będzie do porodu :-) trzymam za to kciuki, a ja mam wizytę za 2 tygodnie- w tedy się dowiem mam nadzieję już konkretnie co i jak dalej
 
reklama
Lini, Błonka, Magdusia - dziewuszki cieszę się że u was dzidziule zdrowo rosną :-)
Podczytuje was co dzień i mocno kibicuje, ale u mnie na razie głucha cisza, więc pisać nie mam o czym.
 
Do góry