reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja wogole mam zamiar przy następnej wizycie zapytać o laparoskopie a potem sobie odpuścić. Bo teraz warunki były ok więc jak się nie udało to kolejne iui bez dodaykowych badań nie mają sensu.. Myślę żeby zacząć rozeznawac się w temacie adopcji i w miedzyczasie może się uda, jak zajmę się całkiem czymś innym.
Anett to oby się udało a jesli nie to ew. Zmiana pracy na inną też może pozytywnie wpłynąć bo będą inne problemy, stresy i troszkę starania mogą zejść na boczny tor.

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
A napiszcie mi jak laikowi cos o tej laparoskopi? to jest badaie ktore co sprawdza? tak ja pracy szukam juz jakis czas i po nowym roku zintensyfikuje plus dieta, cwiczenia. Wiecej bede robic dla siebie.
 
reklama
A napiszcie mi jak laikowi cos o tej laparoskopi? to jest badaie ktore co sprawdza? tak ja pracy szukam juz jakis czas i po nowym roku zintensyfikuje plus dieta, cwiczenia. Wiecej bede robic dla siebie.
Jak to moja pani dr mówi trzeba zajrzeć do brzuszka. To badanie wykrywa to czego nie widać na zwykłym uzg np. endometrioze, jakieś nieprawidłowości w budowie narządów rodnych, można wykryć guzki, udrożnic jajowody itp.

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchaj a Ty teraz masz jakies monitoringi? czy masz juz wyznaczony termin iui? jezeli masz to na kiedy?
Jeśli chodzi o krew to różne pielęgniarki pobierają masz rację że blondynka słabo pobiera. Mam monitoring po świętach od razu i dr wtedy ocenia pęcherzyk i ustala kiedy IUI.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A napiszcie mi jak laikowi cos o tej laparoskopi? to jest badaie ktore co sprawdza? tak ja pracy szukam juz jakis czas i po nowym roku zintensyfikuje plus dieta, cwiczenia. Wiecej bede robic dla siebie.
U mnie dzięki tej metodzie rok temu zdiagnozowano początki endometriozy. Miałam małe ogniska w macicy które mi wypalili, na szczęście jajniki i jajowody czyste. Byłam 3 dni w szpitalu.
 
GRUDZIEŃ

21 - mikaaaa - beta hcg
22 - adunnia90 - beta hcg
22 - Cassiah - beta hcg
23 - anett96 - beta hcg
23 - azjak - beta hcg
23 - luczija - ciążowa wizyta kontrolna
27 - Joko86 - monitoring owu
28 - vadera - przywitanie z córeczką
30 - Evelevel - beta hcg

STYCZEŃ

02 - cikulinka - drożność jajowodów (hsg)
 
Hey . Widzę że będzie sie działo :) wielke betowanie nadciąga - trzymam kciuki ...

Wpadam do was z doskoku ... choć jest opcja ze zagnieżdże się na dłużej .. 11 stycznia laparoskopia ,później szykujemy się do pierwszej iui coby czas zaoszczędzić ....

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
U mnie dzięki tej metodzie rok temu zdiagnozowano początki endometriozy. Miałam małe ogniska w macicy które mi wypalili, na szczęście jajniki i jajowody czyste. Byłam 3 dni w szpitalu.
A na jakiej podstawie lekarz skierowal Cie na laparo? Podejrzewal cos? Bo ja tez bym strasznie chciala laparo ale nikt mi nie chce dac skierowania bo "zbyt inwazyjne przy zbyt malym prawdopodobienstwie endometriozy" :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A na jakiej podstawie lekarz skierowal Cie na laparo? Podejrzewal cos? Bo ja tez bym strasznie chciala laparo ale nikt mi nie chce dac skierowania bo "zbyt inwazyjne przy zbyt malym prawdopodobienstwie endometriozy" :(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie nikt nie podejrzewał endomertiozy wyszło podczas operacji. Wskazaniem były nie pękające pęcherzyki - brak owulacji i przy okazji sprawdzić czy nie ma jakiś zrostów. Chociaż podczas stymulacji i podania Pregnylu pękały (przez 3 cykle) ale potem pojawił się torbiel i zdecydowano o operacji. Teraz pękają mi same. Zdaniem lekarza endometrioza była powodem że nie mogłam zajść w ciąże. No ale później wyszło jeszcze niskie AMH i słabe wyniki męża, więc zdecydowaliśmy o iui.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie boisz sie ze endo wrocila po roku? Czesto po laparo gdy usuna ogniska endo kaza szybko dzialac, np od razu iui bo endo moze wrocic w ciagu kilku miesiecy. Ja nie wiem jak lekarza namowic na laparo... Bo skoro wszystko w porzadku to moze mam ta endo? Chociaz mnostwo dziewczyn zachodzi z endo bez problemow...



Dziewczyny nie dajcie sobie zepsuc swiat ujemnymi betami. Oczywiscie zycze wszystkim i kazdej z osobna dodatniej bety ale jesli sie nie udalo to pamietajcie ze jedno macie zycie i zdrowie, a Swieta to taki piekny czas rodzinny, kto wie jak dlugo bedziemy mogly w tym samym skladzie zasiadac przy swiatecznym stole. Celebrujcie kazda chwile. Zaplanujcie sobie super nowy nadchodzacy rok i nie dajcie sie nieplodnosci. Ja jestem zla na siebie ze dalam sie tak przez te 2 lata zwariowac ze non stop cierpialam przez nieplodnosc. Juz nikt mi tych dwoch lat zycia nie zwroci a moglam je lepiej wykorzystac. Ludzie maja gorsze problemy. Trzymam za Was mocno kciuki i pamietajcie, zamykamy ten stary rok staranek i od nowego nowe plany i nowe nadzieje :) Dosc marudzenia :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry