reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mi ten weekend minął szybko jak nigdy sprzątanie, wymiana mebli, dziś mieliśmy gości potem na urodzinową kawę do brata. Byli u nas znajomi z dzieckiem ok 2 lata i koleżanka jest w drugiej ciąży myślałam, że mnie to trochę zdołuje ale jestem jakoś tak pozytywnie nastawiona i wierzę, że się udało że strasznie boję się testowania, i jak sie okaże że jednak nie to mogę się załamać w samą wigilię....

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi ten weekend minął szybko jak nigdy sprzątanie, wymiana mebli, dziś mieliśmy gości potem na urodzinową kawę do brata. Byli u nas znajomi z dzieckiem ok 2 lata i koleżanka jest w drugiej ciąży myślałam, że mnie to trochę zdołuje ale jestem jakoś tak pozytywnie nastawiona i wierzę, że się udało że strasznie boję się testowania, i jak sie okaże że jednak nie to mogę się załamać w samą wigilię....

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez strasznie sie boje testowania...jesli sie okaże że kolejny raz sie nie udało to mam po świętach...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Addunia, my dzis zakupy - mam juz choinke :) prania, obiad u rodzicow, sprzatanie i dzien zlecial...
Testuj, testuj w grudniu troche nas testujacych jest/bylo. Oby chodz jedna miała pozytyw na tescie!
Tego nam zycze. A tym którym sie nie udalo w grudniu zycze aby były 2 kreski tuż po nwym roku
Coraz bliżej testowanie...zbliżamy sie wszystkie do tych dni[emoji2]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi ten weekend minął szybko jak nigdy sprzątanie, wymiana mebli, dziś mieliśmy gości potem na urodzinową kawę do brata. Byli u nas znajomi z dzieckiem ok 2 lata i koleżanka jest w drugiej ciąży myślałam, że mnie to trochę zdołuje ale jestem jakoś tak pozytywnie nastawiona i wierzę, że się udało że strasznie boję się testowania, i jak sie okaże że jednak nie to mogę się załamać w samą wigilię....

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
Azjak moze pomysl o jakims celu jak sie nie uda? ja mam plana na styczen a baaardzoby mi sie przydalo zeby wlasnie teraz mi sie udalobo do 31 grudnia jestem na wypowiedzeniu wiec pracodawca musialby mnie przywrocic do pracy..
 
Dziewczyny dobrze będzie. Musi być. Ja dziś zaczęłam stymulację. Za was mocno trzymam kciuki. Żeby na te święta prezentem dla was fasolki były:)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Joko wiec masz juz nowy cykl i nowa nadzieje. jestem ciekawa czemu mnie moja nie stymuluje...
sluchaj w ferti pobiera krew tylko taka blondynka czy ktoras jeszcze? bo ona kiepsko pobiera..
 
Azjak moze pomysl o jakims celu jak sie nie uda? ja mam plana na styczen a baaardzoby mi sie przydalo zeby wlasnie teraz mi sie udalobo do 31 grudnia jestem na wypowiedzeniu wiec pracodawca musialby mnie przywrocic do pracy..
Ja wogole mam zamiar przy następnej wizycie zapytać o laparoskopie a potem sobie odpuścić. Bo teraz warunki były ok więc jak się nie udało to kolejne iui bez dodaykowych badań nie mają sensu.. Myślę żeby zacząć rozeznawac się w temacie adopcji i w miedzyczasie może się uda, jak zajmę się całkiem czymś innym.
Anett to oby się udało a jesli nie to ew. Zmiana pracy na inną też może pozytywnie wpłynąć bo będą inne problemy, stresy i troszkę starania mogą zejść na boczny tor.

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry