reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
no wiem kochana łatwo mi pisac ale sama tez bym pewnie juz byla zla...ale staraj sie byc dobrej mysli.
a ja sobie wmawiam chyba objawy,ja glupia. bo jest mi niedobrze, wieczorem mnie kloje na dole. spac mi sie chce ,ale wiem ze za wczesnie na objawy jak cos. wiec moj mozg szaleje. no wlasnie ja cos kojarze ze 12 go chyba juz nie wyjdzie w wyniku hormon z zastrzyku czy stymulacji?..
moze pozostale Dziewczyny cos wiedza na temat tych wynikow?
I z innej beczki. Dziewczyny mialyscie robiona droznosc?
jezeli tak to w znieczuleniu?
jak sie nie uda teraz to ja bede miala chyba jeszcze w tym roku i chcialam w znieczuleniu bo ja panikara ale koszt znieczulenia to 600 zl i troche mi szkoda :( ale nie wiem czy to bol do przezycia..

Anett, ja tez mialam bez znieczulenia, bo tu sie tak robi. Lekarz powiedzial zeby zjesc dwie tabletki przciwbolowe godzine przed hsg. Dla mnie bylo ok, spokojnie do przezycia, tylko ze ja mialam wszytko drozne.
 
Ja HSG miałam na polnej, mnie trochę bolało bo jeden jajowod udrożnił się podczas badania. Dostałam dożylnie ketonal chwilę przed. Potem do samego okresu przez ponad 2 tyg. Miałam takie bóle jak na okres. Ale ogolnie do wytrzymania i tragedii nie było.

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzieki Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi odnosnie droznosci :)
jakie plany na weekend? :)
Dzisiaj sobie juz posprzatalam wiec jutro od rana pełen relaks i odpoczynek [emoji2] [emoji4] ten weekendzik w domku z naszym pieskiem wiec jakies spacerki dłuższe sobie zrobimy [emoji6] a Ty jak tam weekendzik planujesz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj sobie juz posprzatalam wiec jutro od rana pełen relaks i odpoczynek [emoji2] [emoji4] ten weekendzik w domku z naszym pieskiem wiec jakies spacerki dłuższe sobie zrobimy [emoji6] a Ty jak tam weekendzik planujesz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
my dzis troche posprzatalismy ale to dopiero troszke. maz mi pobiegl na wigilie firmowa wiec ja teraz relaksik filmiki ksiazka itd :) jutro zakupy prezentow choinka no i cd sprzatania i pewnie w niedziele jeszcze :) zleci mega szybko weekend na pewno :)
 
my dzis troche posprzatalismy ale to dopiero troszke. maz mi pobiegl na wigilie firmowa wiec ja teraz relaksik filmiki ksiazka itd :) jutro zakupy prezentow choinka no i cd sprzatania i pewnie w niedziele jeszcze :) zleci mega szybko weekend na pewno :)
No niech zleci szybko i ani sie nie obejrzymy i będziemy testować [emoji2] [emoji4] my juz prezenciki pokupione dla wszystkich wiec teraz tylko czekac na święta [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrocilam wlasnie z zabiegu. Wszystko przebieglo w jak najlepszym porzadku. 2 pecherzyki ladne 20mm a nasienie Malza bez zarzutow. Pregnyl dostalam wczoraj o 15 i dostalam klucia w jajniku lewym ok 14 [emoji16] moj Gin stwierdzil ze to bardzo dobrze. Stwierdzil ze warunki byly bardzo piekne na iui i nie moze sie nie udac :-) sam zabieg przebiegl bez wiekszych rewelacji ale pierwsza byla calkowicie bezbolesna a ta tak juz powiem srednio i przy zakladaniu wziernika i cewnika i tak jakby czulam jak wstrzykuje armie Malza do srodka. Czy ktoras z was tez tak miala?

Teraz mam sobie odpoczywac i caly weekend sie nie przemeczac :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wrocilam wlasnie z zabiegu. Wszystko przebieglo w jak najlepszym porzadku. 2 pecherzyki ladne 20mm a nasienie Malza bez zarzutow. Pregnyl dostalam wczoraj o 15 i dostalam klucia w jajniku lewym ok 14 [emoji16] moj Gin stwierdzil ze to bardzo dobrze. Stwierdzil ze warunki byly bardzo piekne na iui i nie moze sie nie udac :-) sam zabieg przebiegl bez wiekszych rewelacji ale pierwsza byla calkowicie bezbolesna a ta tak juz powiem srednio i przy zakladaniu wziernika i cewnika i tak jakby czulam jak wstrzykuje armie Malza do srodka. Czy ktoras z was tez tak miala?

Teraz mam sobie odpoczywac i caly weekend sie nie przemeczac :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam kciuki [emoji4] odpoczywaj [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry