reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Właśnie o tym próbuję powiedzieć że robiąc 'wszystko' trzeba zobaczyć plusy i minusy, i przede wszystkim więcej na ten temat poczytać z oficjalnych źródeł.

Jak urodzę mając tylko lewy drożny, to prawy do niczego nie jest mi potrzebny. Nie na daremno w organiźmie wiele funkcji jest dublowanych.
Nie chce mi sie juz dyskutowac bo widze ze nic nie rozumiesz o co mi chodzi...
 
reklama
Anett ja tez jeszcze nie dostalam @ :) Dzis odstawilam progesteron i czekam na małpiszona. Narazie plamien nie ma. Oby juz przyszla bo chce nowy cykl zaczac. Ale ten miesiac odpuscimy sobie iui i stymulacje zeby dac odpoczac organizmowi.


Bertha super ze tak pieknie sie cykl zapowiada! Teraz tez bede sobie popijac winko na endo [emoji14] Nie ma to jak miec takie racjonalna wymowke na picie alkoholu :D

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
katharina, właśnie myślałam, że skończyłyśmy o tym rozmawiać bo nie ma o czym.
Wszystko rozumiem, nic skomplikowanego nie piszesz, po prostu pozostaję przy swoim zdaniu.

Cassiah, własnie też miałam pić przed iui i jakoś do tego nie doszłam. Wino nawet nie zostało otwarte :-p
 
Anett ja tez jeszcze nie dostalam @ :) Dzis odstawilam progesteron i czekam na małpiszona. Narazie plamien nie ma. Oby juz przyszla bo chce nowy cykl zaczac. Ale ten miesiac odpuscimy sobie iui i stymulacje zeby dac odpoczac organizmowi.


Bertha super ze tak pieknie sie cykl zapowiada! Teraz tez bede sobie popijac winko na endo [emoji14] Nie ma to jak miec takie racjonalna wymowke na picie alkoholu :D

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez czekam na @ jak tylko dostane to zaczynam od nowa 3 miesiac z rzedu lekarz mowil ze po pol roku organizm musi odpaczac wiec narazie ide za ciosem [emoji4]
Wlasnie dzis kupilam sobie czerwone winko na wieczor i chlodzi sie w tej chwili w lodoweczce [emoji2]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Chyba przeoczyłyście mój post... tak więc się przypomnę i zapytam :)
Czy po HSG z rtg miałyście w TYM SAMYM CYKLU iui lub starałyście się naturalnie. Pytam bo zdania są podzielone... Odp szybciutko za za 2 dni muszę działać :)
 
Cześć dziewczyny. Chyba przeoczyłyście mój post... tak więc się przypomnę i zapytam :)
Czy po HSG z rtg miałyście w TYM SAMYM CYKLU iui lub starałyście się naturalnie. Pytam bo zdania są podzielone... Odp szybciutko za za 2 dni muszę działać :)
Mi po hsg kazali sie starac bo niby wieksze szanse...no ale u mnie naturalnie to odpada bo jajeczko nie rosnie wiec musiałam byc stymulowana...ale cos nie wyszlo bo nawet do iui nie doszlo...
 
Aska to chyba Ty przeoczylas nasze odpowiedzi ;) Ja np Ci pisalam ze mi lekarz kazal sie od razu starac, podobno pierwsze 3 cykle sa najwieksze szanse na zajscie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
no dziewczyny dziś rozmawiałam z lekarz musimy zrobić od nowa badania nasienia. ja idę w poniedziałek na posiew z szyjki i później ewentualnie badanie drożności jajowodów...ten cykl dr. powiedziała ze odpuścimy...i tak badania mnie wyjdą tyle co iui......no a pozniej bedziemy dalej ustalać jakie bedą działania............boje sie......od czwartku cały czas rycze ....
 
reklama
Do góry