reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziekuję za kciuki dziewczyny!! :) U mnie tylko małe podglądanko. Ale jestem zadowolona :)
Śluz piękny, czysto, endometrium troche jeszcze cienkie 6,8mm, ale to dopiero 9dc wiec jeszcze ma czas. Pecherszyki rosna 2 w prawym jajniku - super, bo lewy jest po operacji wycinania torbieli i jajowod byl z podejrzeniem wodniaka, wiec bardziej ufam prawej stronie. Pecherzyki 14mm i 12mm, cykl naturalny. Nastepne podglądanie w poniedzialek 28.11, i jesli pecherzyk ładnie urosnie, to pregnyl i IUI we wtorek wieczorem!! :)


Vadera, a jakie jeszcze problemy u was wyszly? Jesli oczywiscie chcesz pisac.
Wlasnie mnie tez na wrogosc sluzu nikt nie wyslal.. zrobilam sobie sama przeciwciala przeciwplemnikowe z krwi, ale w sluzie to nie wiem czy nie ma jakis...
Na endo czerwone winko...lampka dziennie...
 
reklama
Tak mnie iui bardzo duzo wynioslo. Za te dwie mialabym juz to in viyro dawno. Sam zabiego kosztowal 1500zl. Do tego wizyty i leki oczywiscie. Przewaznie zawsze bylo ok 20 zastrzykow np. Menopuru a one do iui nie sa refundowane wiec spokojnie wychodzilo ok 3500zl
Nas z dojazdami lekami i same zbiegi IUI tez juz kolo 3000 wyszly...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak to jest z pregnylem/ovitrelle. Kiedy ginowie Wam podają zastrzyk? Moj twierdzi, ze pecherzyk musi miec ponad 20mm zeby podac pregnyl, a IUI najlepiej po 36h.
Z tym ze ja sie boje ze jesli naturalnie mi pekaja pecherzyki jak maja 21-22mm, to jesli pecherzyk lekko ponad 20 dostanie strał pregnylu, to czy nie peknie za kilka godzin, max 24h po, bo juz bedzie mial co najmniej 22mm?... Czy moze pregnyl mimo ze podrasowuje do pekniecia, to tez wstrzymuj przez te 36h i dopiero wtedy pekaja??
 
bertha, to trzymamy kciuki. Który raz podchodzisz do iui?

Dziewczyny, a czemu czasem na pękniecie jest pregnyl, a czasem ovitrelle?

Kathirina, fajnie, zazdroszczę :rofl:
 
Na endo czerwone winko...lampka dziennie...
Od tygodnia juz pracujemy z M nad endometrium ;) Juz mnie codziennie wieczorem nawet pyta, czy dzisiaj pijemy endometrium :D czyli ze winko :):) albo że on czuje, ze dzisiaj musi powiekszyc swoje endometrium :D
takze plan ambitny zeby do wtorku jeszcze mocno winkiem popracowac :)
i migdaly codziennie :)
 
Od tygodnia juz pracujemy z M nad endometrium ;) Juz mnie codziennie wieczorem nawet pyta, czy dzisiaj pijemy endometrium :D czyli ze winko :):) albo że on czuje, ze dzisiaj musi powiekszyc swoje endometrium :D
takze plan ambitny zeby do wtorku jeszcze mocno winkiem popracowac :)
i migdaly codziennie :)
Grunt ze macie wesolo...i dobre podejscie...trzymam kciuki...
 
bertha, ja miałam iui na cyklu stymulowanym. Jak najwięjszy pęcherzyk o 19 wieczór miał 19 mm, to rano miałam zrobić zastrzyk Ovitrelle i po 33 godzinach miałam zabieg. Na usg po wyglądało na to, że ten pęcherzyk albo jest w trakcie pękania, albo max do rana pęknie, miał już 24 mm.
 
bertha, to trzymamy kciuki. Który raz podchodzisz do iui?

Dziewczyny, a czemu czasem na pękniecie jest pregnyl, a czasem ovitrelle?

Kathirina, fajnie, zazdroszczę :rofl:
Dopiero pierwszy raz bede podchodzic :)
juz sie szykujemy na to od wrzesnia, ale we wrzesniu byle słabe warunki - sluz słaby, pecherzyki marne mimo stymulacji clo, endometrium tez sie ginowi nie podobalo, wiec odpuscilismy. W pazdizerniku byl plan, ze jesli po stymulacji owu pojdzie z prawego jajnika, to iui, a jesli z lewego jajnika, to ide wycinac z niego torbiel i wodniaka z lewego jajowodu. Poszla z lewego, wiec szybko na laparo - szczesliwie okazalo sie ze wodniaka nie bylo, wiec jajowod mam caly.
No i teraz w konczu listopadowy cykl i jest nadzieja na IUI :)
 
bertha, ja miałam iui na cyklu stymulowanym. Jak najwięjszy pęcherzyk o 19 wieczór miał 19 mm, to rano miałam zrobić zastrzyk Ovitrelle i po 33 godzinach miałam zabieg. Na usg po wyglądało na to, że ten pęcherzyk albo jest w trakcie pękania, albo max do rana pęknie, miał już 24 mm.
ok... czyli podobne podejscie jak mojego gina.. to dobra, to sie juz mniej martwie. a normalnie mialas monitoringi i kiedy ci pecherzyki pekaly, jak mialy ile mm?

Ty pierwsza IUI mialas? przypomnij ile jestes dpo?
 
reklama
Od tygodnia juz pracujemy z M nad endometrium ;) Juz mnie codziennie wieczorem nawet pyta, czy dzisiaj pijemy endometrium :D czyli ze winko :):) albo że on czuje, ze dzisiaj musi powiekszyc swoje endometrium :D
takze plan ambitny zeby do wtorku jeszcze mocno winkiem popracowac :)
i migdaly codziennie :)
Chyba tez musze sie zacząć tego stosować [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry