reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No widzisz a teraz jakbym wydala 3500zl i by mi nie peklo to bym sie wkurzyla...
Trzymam kciuki za drugie podejscie...
dziekuje kurde ciekawe czem nie pekaja. mi naturLN PEKALY BEZ STYMULACJI I ZASTRZYKU NA PEKNIECIE A TYM RAZEM NIE. A U cIEBIE TO JUZ WGL. NO ALE GRUNT ZE SIE UDALO ZROBC DZIDZIE :) OJ SIRRY CAPS SIE WLACZYL
 
reklama
anett, szkoda, czyli z Cassiah razem zaczynacie kolejną bitwę :growl:

A wiadomo czemu nie pękło?

katharina, a gdzie podchodziłaś do iui i in vitro jeśli można wiedzieć?
Iui w bydgoszczy
in vitro w plocku bo z plockiem wspolpracowala moja gin z bydgoszczy i wszystkie podgladanka mialam u siebie w miescie a do plocka tylko na punkcje i criotransfer. Dopowiem tylko ze zostawilam jeszcze tam 5 mrozakow wiec juz z zastrzykami i lekami do stymulacji juz nie bede misiala sie martwic
 
katharina, fajnie że sie udało i że rodzeństwo czeka :happy:
Już słyszałaś serduszko? Jeden maluch wyszedł czy parka? :sorry2:
 
dziekuje kurde ciekawe czem nie pekaja. mi naturLN PEKALY BEZ STYMULACJI I ZASTRZYKU NA PEKNIECIE A TYM RAZEM NIE. A U cIEBIE TO JUZ WGL. NO ALE GRUNT ZE SIE UDALO ZROBC DZIDZIE :) OJ SIRRY CAPS SIE WLACZYL
Rozne sa doleglosci kobiet...a po drugie stymulacja tez robi swoje i organizm kobiety swiruje...zadko slysze zeby iui robic na peknietym...a jak ci peknie o 1 w nocy to rano bedzie juz za pozno...bo kom zyje tylko chwilunie a plemniki przezywaja w organizmie o wiele wiele dluzej...
 
Dziekuję za kciuki dziewczyny!! :) U mnie tylko małe podglądanko. Ale jestem zadowolona :)
Śluz piękny, czysto, endometrium troche jeszcze cienkie 6,8mm, ale to dopiero 9dc wiec jeszcze ma czas. Pecherszyki rosna 2 w prawym jajniku - super, bo lewy jest po operacji wycinania torbieli i jajowod byl z podejrzeniem wodniaka, wiec bardziej ufam prawej stronie. Pecherzyki 14mm i 12mm, cykl naturalny. Nastepne podglądanie w poniedzialek 28.11, i jesli pecherzyk ładnie urosnie, to pregnyl i IUI we wtorek wieczorem!! :)

My odpuściliśmy IUI i nie żałuję. Ale jak już nie raz pisałam kwestia skąd problem z zajściem. Gdyby chodziło u nas tylko o słabe nasienie tudzież wrogość śluzu (gdyby ktoś zechciał mnie na takie badania skierować:/ ) to szlibyśmy też pewnie z trzy próby iui (tak sobie zgaduję teraz). Ale ponieważ u nas problem był bardziej złożony a czas leciał przez palce (lata ze "złymi" lekarzami) postanowiliśy postawić wszystko na jedną kartę, czyli ivf. Co nie znaczy , że IUI jest bez sensu. Przecież są tu dziewczyny, którym się udalo po tym zabiegu.

Aaaa jeszcze P.S Ja chciałam podejść do IUI już daaaawno, ale mój (ówczesny) lekarz geniusz mi wciąż tłumaczył, że mamy jeszcze czas, że jest ok, tylko odrobiny szczęścia trzeba... A ja bardzo chciałam mu wierzyć:/
Vadera, a jakie jeszcze problemy u was wyszly? Jesli oczywiscie chcesz pisac.
Wlasnie mnie tez na wrogosc sluzu nikt nie wyslal.. zrobilam sobie sama przeciwciala przeciwplemnikowe z krwi, ale w sluzie to nie wiem czy nie ma jakis...
 
reklama
Do góry