reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
czesc Dziewczynki :) dołączam do Was. Zdecydowalismy sie z mezem na inseminacje. o mnie: 37 lat 1 poronienie, u meza slabe wyniki . jutro mam 3 dc i ide do lekarza aby mnie obejrzal i przygotowal na inseminacje juz niebawem. powiedzcie ktorego dnia cyklu ja sie przeprowadza? cykle mam 26 dniowe.dziekuje
 
reklama
czesc Dziewczynki :) dołączam do Was. Zdecydowalismy sie z mezem na inseminacje. o mnie: 37 lat 1 poronienie, u meza slabe wyniki . jutro mam 3 dc i ide do lekarza aby mnie obejrzal i przygotowal na inseminacje juz niebawem. powiedzcie ktorego dnia cyklu ja sie przeprowadza? cykle mam 26 dniowe.dziekuje
Witaj anett96!
Inseminacje przeprowadza się w dzień owulacji, tuż przed lub jak się nie uda, to tuż po. Najlepiej jak Twój lekarz prowadzący monitoruje Ci cykl, to wtedy łatwiej trafić w odpowiedni moment.

IUI nie boli. Ewentualnie jak zakładany jest wziernik lub "cewniczek" przez który wprowadza się nasienie. Czasami kształt szyjki macicy może powodować ból. Kwestia bólu to sprawa indywidualna. :)
 
Witam się z rana z nie przespaną nocą [emoji54] ledwo dotrwałam do tego poniedziałku, teraz jeszcze musze dotrwać do 16stej [emoji22][emoji22][emoji22]
Pozdrawiam wszystkie [emoji11]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cytry witaj i trzymam kciuki żeby się udało,nie trać nadzieji !!

Anett96 witaj !!

Beti no to jeszcze trochę czasu do 16....mocno wierzę,że dobrze się dzieje !!

Pyreczko Ty też chyba dziś wizyta? :-)
 
reklama
Witam dziewczyny :)

anette96 ciężko powiedzieć kiedy wypadnie ci owulacja. Mi przy cyklu 30 dniowym wypada 16dc. Poza tym każdy cykl może być inny. Wszystko wyjdzie na monitoringu. Niektórym pęcherzyki pękają jak mają 21 innym jak mają np. 26... i nie ma co się wzorować długością cyklu. Poza tym zauważyłam że po ovitrelle (leku na pęknięcie pęcherzyka) pęcherzyki szybciej zaczynają rosnąć więc też inaczej może wypaść.
IUI będziesz miała na cyklu naturalnym czy stymulawonym bo to też może mieć znaczenie?

cikulinka mnie też bolało przy pierwszej i drugiej iui (było to 3 lata temu). Nawet miałam plamienie przez kilka dni. Teraz po 3 latach iui mnie nie bolała w ogóle i nie wiem od czego to zależy... Po porodzie lepiej... nie wiem...
 
Do góry