reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Stara gwardio pozdrawiamy!
U nas ciężko bardzo. Nic dobrego.

Vadero - ciągle mam w głowie żeby Ci napisać ze rodziłam na klinikach. U mnie cc, ale jeśli będzie mi dane drugie dziecko to tam wracam. Może i warunki sanitarne nie takie, jak na Borowskiej (jak najdalej od tego szpitala), ale opieka cudowna.
I pomocni studenci w tygodniu pod ręką. Dzięki nim nie poszłam do Sary na czworaka, a o wlasnych nogach,gdy jeszcze kręciło mi się w głowie i pierwszy raz przystawilam ja do piersi również z ich pomocą.




Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

Dlaczego od Borowskiej trzymac sie z daleka? Na klinikach rzeczywiście tragiczne warunki, ale chwalą ze opieka dobra i neonatologia. Tylko zastanawiam sie dlaczego ta Borowska taka zła? (Poza faktem ze co chwile tam ktoś umiera dziwnym trafem..)
 
Witam. Jestem tu nowa na forum. Często czytam Wasze wpisy i postanowiłam też coś napisać. Jestem po pierwszej inseminacji- 12.11 mam testować. Jest mały stresik. O dziecko staramy się od około 2, 5 roku. A ta niepewność i to czekanie jest najgorsze. Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Stara gwardio pozdrawiamy!
U nas ciężko bardzo. Nic dobrego.

Vadero - ciągle mam w głowie żeby Ci napisać ze rodziłam na klinikach. U mnie cc, ale jeśli będzie mi dane drugie dziecko to tam wracam. Może i warunki sanitarne nie takie, jak na Borowskiej (jak najdalej od tego szpitala), ale opieka cudowna.
I pomocni studenci w tygodniu pod ręką. Dzięki nim nie poszłam do Sary na czworaka, a o wlasnych nogach,gdy jeszcze kręciło mi się w głowie i pierwszy raz przystawilam ja do piersi również z ich pomocą.




Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom


Dziękuję za opinię. Mieliśmy zamiar tam się właśnie usadowić na rozpakowanie bo kilka znajomych dusz dobrze mówi o opiece. Jednak moja ostatnia wizyta tam na ip poważnie zachwiała moją decyzją. Generalnie zostałam zbadana, odesłana do domu z info, że mam obserować , też ok bo jak się okazało nic się nie stało (chociaż na Brochowie po stwierdzeniu krwi w drogach rodnych jednak zdecydowali się to sprawdzić). To co mnie zaskoczyło mega negatywnie to to, że nie dostałam nawet świstka papierka z zaświadczeniem, że byłam, nic, nul, zero... No i odzdział neo jednak zostawia trochę do życzenia pod względem personelu. Sprzęt mają świetny bo go dostają jako szpital kliniczny.
A obejrzałam sobie porodówkę na Brochwie osobiście, pogadałam z położnymi, zasięgnęłam info czy faktycznie mają tak dobry oddział neonatologiczny jak mówią (strzeżonego etc...) i chyba wrócę do nich. W teorii mam jeszcze 7 tyg. na ostateczną decyzję :)

Co do Borowskiej to tylko zasłyszane od znajomych (oraz ostatnio na patologii od współwięźniów:) ) historie , także przekazuję tylko plotki: jak dla mnie sam fakt, że każe się pacjentce samej zmierzyć sobie ciśnienie, zamiast ruszyć pupę drze się na cały oddział przez megafon etc... etc... skreśla ten szpital z listy.
 
P.S. I na Brochowie dziecko zostaje ze mną na sali. Co jest chyba przesądzające.

Gdzie te wizytujące???? Ja muszę często do toalety a z kciukami w supel ciężko.
 
No jestem
Pecherzyk ciążowy jest nawet z zarodkiem ale ciąża dużo młodsza niż wszyscy myśleliśmy, gin mówi ze około 4-5 tydzień wiec musimy poczekać jeszcze tydzień.
Pocieszające jest to ze pecherzyk jest w macicy, ciałko żółte jest ale to wszystko jak na dziś, czekam dalej do poniedziałku [emoji22]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
1478539368-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beti przecież nie wiesz kiedy była owu więc Dzidziulek powolutku sobie rośnie, uwierz w ten cud,musi być dobrze :-* !!
Lekarz mówił coś niepokojącego?
 
Do góry