reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Bertha to super ze laparo przeszla wg planu :) Trzymalam za Ciebie kciuki :) A kiedy bedziesz miala wynik badania histopatologicznego(o ile) i w ogole wynik laparo opisany?

Dziewczyny to sa nas 3 - ja tez w przyszlym tyg iui, no moze na poczatku nastepnego :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
To będzie wysyp sierpniowy:))))
A my się badamy, kroplówkujemy, tabletkujemy i nic nie wiemy.
Kath, albo ktokolwiek kto ostatnio miał "przyjemność" leżeć: kiedy ew. mówią o wypisie? Tego samego dnia np.? Siedzi człowiek i nie wie czy ma głos dla kotów nagrywać żeby nie zapomniały:))) Frustracja...
 
To będzie wysyp sierpniowy:))))
A my się badamy, kroplówkujemy, tabletkujemy i nic nie wiemy.
Kath, albo ktokolwiek kto ostatnio miał "przyjemność" leżeć: kiedy ew. mówią o wypisie? Tego samego dnia np.? Siedzi człowiek i nie wie czy ma głos dla kotów nagrywać żeby nie zapomniały:))) Frustracja...
Oni musza trzymac czlowieka 3 albo 4 doby zeby dostac zwrot z nfz...dokladnie nie pamietam...wiec szybciej nie wypuszcza bo beda stratni...
 
Bertha to super ze laparo przeszla wg planu :) Trzymalam za Ciebie kciuki :) A kiedy bedziesz miala wynik badania histopatologicznego(o ile) i w ogole wynik laparo opisany?

Dziewczyny to sa nas 3 - ja tez w przyszlym tyg iui, no moze na poczatku nastepnego :)

Wypis ze szpitala mam, jest tylko ze wypuszczenie torbieli i jajowody drożne. Wynik histopato za jakies 2 tyg bedzie. Czy jesli stwierdza endometriozę to to bedzie na tym wyniku? Wiecie moze?
 
Kath: no to mnie pocieszyłaś. Kto to wymyśla? Tzn. oczywiście jak coś nie tak to będę leżeć plackiem i do końca, ale jak jest ok to takie goopie trochę jest... No nic, wygląda ma to, że będę miała czas się namarudzić:/
 
Wypis ze szpitala mam, jest tylko ze wypuszczenie torbieli i jajowody drożne. Wynik histopato za jakies 2 tyg bedzie. Czy jesli stwierdza endometriozę to to bedzie na tym wyniku? Wiecie moze?
Tak, dokladnie :) Ale sprobuj tez zlapac gina ktory ci to robil to ci wiecej powie. Moj zawsze przychodzi do mnie po zabiegach i opowiada co tam sie dzialo.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to dziewczyny bedzie nas 3 w przyszłym tygodniu do iui :)
ja 4 idę do mojej dr. na ocene owulacji i decyzje kiedy to trzecie podejscie do iui podejrzewam ze bedzie w sobote no chyba ze jeszcze wtedy w piątek wieczorem
 
reklama
Do góry