reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Cassiah, nam się niestety nie udało.... ;( nadal należę już do nielicznych na tym forum staraczek... My staramy się już ponad trzy lata, u mnie stwierdzona niepłodność idiopatyczna a u mojego M za słabe nasienie. Podczas iui wydawało się, że wszystko będzie super bo nasienie po preparatyce było ok a ja po clo miałam po 3-4 pęcherzyki... no ale wyszła wielka dupa.... a teraz tak jak już napisałam wcześniej nie ma chwilowo w ogóle szans na cokolwiek bo nie mam owulacji już 4 miesiąc po iui.... na in vitro nas nie stać i w sumie to nie wiem czy kiedykolwiek będzie nas stać... żeby nie siedzieć bezczynnie to próbujemy obecnie ziołolecznictwa, ale tak na prawdę to chyba zaczynamy się godzić z bezdzietnością... :(
Aniko bardzo się cieszę, że u Was wszystko w porządku i, że możecie już w pełni cieszyć się swoim CUDEM :*

Kath nie chcę się jakoś bardzo wtrącać, ale super że Twój M w końcu na poważnie stanął po Twojej stronie i może, nawet i lepiej, że w takiej formie. Myślę, że wyjdzie Wam to na dobre, będziecie mogli cieszyć się sobą, kropkiem i będziecie bardziej szczęśliwi bez "toksycznej mamusi".
Vadera już niedługo i Ty zostaniesz szczęśliwą mamuśką :)
Pozdrawiam pozostałe dziewczęta :)
 
Kath i w czym widzisz problem z teściową? Mąż super zareagował,wybrał Was a nie mamuśke. Chciałabyś żeby wybrał ją ? Nie jest to komfortowa sytuacja,ale chyba lepiej,że się postawił a nie mamuśce w tyłek wchodzi wiedząc jaka jest dla Ciebie?

Aniko pięknie opisana Wasza historia z Polą,uśmiech na twarzy od razu się pojawił.

Vadera super wiadomości,oj czas leci i niedługo Oliwka będzie z Wami :-)

Cassiah mi IUI wyszła przy pierwszej próbie (pomijając,że Synuś miał wadę wrodzoną i powiększył grono Aniołków). Brałam clo,czułam się po nim normalnie i przy jednej tabletce dziennie pęcherzyki ładnie rosły. Staramy się 4 lata (2011 poronienie 12tc-naturalnie, 2016 poród w 32 tc Aniołka). Więc udaje się za pierwszym razem bo nie tylko mi się udało,ale teraz nie pamiętam którym kobietkom jeszcze. Znowu nasza Pyreczka miała chyba IUI na cyklu naturalnym i bach,dwie kreski(Pyreczko dobrze pamiętam? )

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cassiah my próbujemy ostatni raz i kończymy sprawę ivf . O surogatce nie myslimy , na adopcje też nie mamy szans narazie . Budujemy dom i ciężko to wszystko pogodzić finansowo:/ ok 25 tys poszło na 2 stymulacje . Czas pokaże co będzie.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie bardzo ciesze z reakcji meza...jestem z niego dumna i powiedzialam mu to i ze najwazniejsze ze mamy siebie. On ma twardy charakterer i to mi a nie jemu jest przykro ze jego mamusia ma w dupie jego i jego dziecko...no trudno...lepiej mi sie zyje bez niej...ma juz wnuka ma to co chciala...mi najlepiej bedzie sie zylo w trojke...jeszcze 49 dni do przylotu meza...
 
Kath rozumiem,że jest mu ciężko ale napewno zrozumie,że tak dla Was lepiej, z drugiej strony pewnie prędzej czy później mamuśka się odezwie. Nie przejmuj się bo wiesz,że dzidzia czuje.

Marzen wiesz co ja z koniami to najlepiej się czuję jak jadę do stadniny do rodziny bo tam czuć się swobodnie. Więc jeździmy tam jak nam pasuje,a już tęsknię :-) tym bardziej,że zaczęło mi wychodzić hehe.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzen no to bede trzymac mocno kciuki.
Bardzo zaluje ze rzad wycofal sie z finansowania invitro. No ale przyjdzie nowy rzad za kilka lat i moze znowu wznowia. Ja mam to szczescie ze tu gdzie mieszkam jest do 6 razy bezplatna inseminacja i do 6 razy invitro. I tak powinno byc w kazdym kraju, szczegolnie w tym z ujemnym przyrostem naturalnym. Juz teraz wiadomo ze nie bedzie kto mial zarobic na nasze emerytury. No ale politykom zalezy zeby tylko sie nachapac tu i teraz, nie obchodzi ich tak daleka przyszlosc...

Ja jak wyczerpie wszystkie 6 bezplatnych invitro to bedziemy myslec o surogatce. Szczegolnie ze mam swoje komorki jajowe i nasienie mamy swietne... Ale oby nie bylo trzeba ;)

Kamisia ojej tak mi przykro :( Juz lepiej nie moc zajsc niz przezywac cos takiego :( No ale chociaz wiesz ze jestes plodna. A co u Was jest problemem?

Nouvelle troche mnie nastraszylas z ta stymulacja :/ Bede musiala to jeszcze z innym ginem skonsultowac zanim zaczne lykac Clo.. U mnie wszysciutkie hormony idealnie i nie chcialabym w nich "mącić" :( Choc przyznam ze kusi mnie nawet te kilka procent wieksza szansa... A nawet na ciaze mnoga, b bym chciala blizniaki :) Ale tak jak mowicie - z hormonami nie ma zartow...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cassiah absolutnie nie było moim zamiarem Cię straszyć, raczej chciałam Ci pokazać, że nie jest to takie hop siup jak się wydaje... a podczas stymulacji epatowałam taką radością i pozytywną energią też nastawiałam się na bliźniaki i w ogóle... a zostało no właśnie... nic nie zostało... tylko żal i ogromny ból wewnętrzny że nic nie wyszło.... :( też przed stymulacjami ja miałam wyniki wszystkie okey, piękne owulacje i w miarę regularne cykle... gin mówił, że stymulacją zwiększamy szanse... pewnie tak było ale wyszło jak wyszło...
 
Do góry