reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Aniko czytałam dwa razy z wrażenia. Kurcze to musi byc cudowne przeżycie ech... Alergie, kolki, ząbkowanie, przeziębienia to tylko mini odpadki cudu:))) Dziękuję, że podzielilas się wrażeniami.

U nas w porządku. Mała nadal bawi się z panem doktorem. Dziś kilka prób do pomiaru bicia serca. Plus taki, że przy okazji nieudanych można było zaobserwować odpowiednie przyspieszenie podczas ruchu:D Dlugości ogólnej nigdzie nie doczytałam , ale ważymy (przy czym znów może to być przekłamane, bo się wierciła) 1508g (+-220). I wielkościowo wyprzedza termin o tydzień. 26-tego idziemy na usg 3 trymestru. Aż siężko w to uwierzyć. Z jednej strony dłuży się strasznie a z drugiej już 3/4 za nami... Aaaa, wynikami za bardzo się nie przejął o dziwo. Dostałam oczywiście coś do zwalczenia stanu i czekamy na wyniki posiewu. Za tydzień mam ponowić.

Cassiah: na chłopski rozum stymulacja powinna zawsze zwiększyć szansę. Niestety tak jak u Nou , u niektórych po nieudanych próbach może się organizm trochę rozregulować, w końcu każe mu się "pracować" na zwiększonych obrotach. To tak na moje myślenie.

Kath: wykurowana czy dalej się męczysz?

Stacy: a Ty jesteś po sn czy cc ?

Pozdrawiam resztę serdecznie, jak tylko u ns wyjdzie obiecane słońce to wam prześlę:)
 
Cassiah ogólnie dobrze się czułam po closti. Miałam trzy nieudane iui. Przy pierwszej próbie mimo pregnylu miałam hiperke ale też się w miarę ok czułam.
Jeśli chodzi o ivf. Jesteśmy po dwóch nieudanych stymulacjach.
Przy pierwszej próbie trzy komórki się zaplodnily, dwie zostały podane w 3 dobie a trzecia nie dotrwala do mrozenia. Przy drugiej stymulacji zaplodnilo się 5 komórek, dwie zostały podane w drugiej dobie, a pozostałe niestety też nie dotrwaly do zamrozenia. U nas stwierdzono niepłodność idiopatyczna. Taka nasza historia.


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wykurowana...dzis mam etap lzawiacych oczu...i kichania...
Ale mam gorszy problem i nie chce mi sie ani udzielac ani nic...moj M poklocil sie ze swoja matka. Powiedzial jej ze ma sie nie dziwic ze jak jest taka wredna ze ja nie chce jej odwiedzac...ona...trudno to ty bedziesz przyjezdzal z dzieckiem...a on ze jak nadal bedziesz taka zolza to ja z dzieckiem tez nie przyjade...ona...trudno plakac nie bede...po tych slowach rzucil jej ze jak ma w dupoe czy jego dziecko sie wogole urodzo to nie ma już syna i rzucil sluchawke...
Masakra jakas...
 
Marzen u mnie tez narazie nie stwierdzono przyczyny prawie 2-letnich niepowodzen. Ale jeszcze nie zdiagnozowano nieplodnosci idiopatycznej bo jeszcze genetyki nie robilismy oraz laparoskopii... Wspolczuje Ci, to chyba najbardziej boli jak niby wszystko w porzadku, co wizyta to lekarze pozytywnie nastawiaja ze ciaza napewno bedzie lada moment itd. Na okolo slyszy sie cudowne historie dziewczyn z powaznymi problemami ktore kiedys w koncu zachodza a ty zdrowa a ciazy jak nie bylo tak nie ma... A ile wy sie juz staracie? Jesli Cie to pocieszy to ostatnio znalazlam taki artykul naukowy w ktorym po ostatnich jakichs badaniach lekarze orzekli ze u ok 80% par ze stwierdzona nieplodnoscia idiopatyczna ciaza pojawi sie naturalnie samoistnie w ciagu 3 lat staran. A co dokladnie u Ciebie poszlo nie tak przy invitro bo nie bardzo rozumiem - mialas podane po 2 zarodki ale ani jeden sie nie zagniezdzil w macicy tak? Kiedy teraz masz nastepne podejscie?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath: Brawa dla męża. A Ty się w ogóle nie łam. Jest to przykre jasne, ale grunt to wy a nie oni. Najważniejsza jest troska małża a ta jak widać jest ogromna skoro się postawił. Za chwilę będzie się tyle działo, że oboje zapomnicie o teściówce:p
 
Cassiah jesteśmy po ślubie 4 lata , od ponad dwóch staramy się " konkretnie". Tak ani jeden się nie zagniezdzil.Lekarz mówi że byc może zarodki są złej jakości a na to recepty nie ma niestety. Na ostatnią próbę gromadzimy finanse :).

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry