reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
M26 to czekam z niecierpliwością. niech moc będzie z twoją szyjką:)

bertha jak to tylko? to ważna wizyta, wiele zależy od niej więc bardzo mocne &&&
 
reklama
Dzieki dziewczynki za rady :) Mysle ze podstymuluje sie ten jeden cykl pod strogim okiem gina a nastepny moze na naturalnym zeby nie forsowac organizmu hormonami.

M i Bertha kciuki za wizyty! Dawajcie znac

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie juz po, jeszcze jajeczek wiodących nie widac. jest potencjal i w lewym i w prawym jajniku na jajca, ale jeszcze za male. W poniedzialek powtórka i wtedy decyzja dopiero...
Endometrium katastrofa - 4,4mm. ale to dopiero 9dc, tak sie pocieszam..
 
Hejka ja mam jutro pierwszą iui. W środe byłam na usg mam na prawym jajniku jeden pęcherzyk 16mm lekarz powiedział, że rosnie ok 2mm na dzien a peka między 21 a23mm. Dziwi mnie fakt, że nie przepisał mi zastrzyku na pęknięcie czy to normalne? Z tego co czytam to wy miałyście zastrzyki. Myślałam, że dziś będę mieć usg przed iui czy rośnie. Bo musze daleko jechać na zabieg do jego prywatnego gabinetu. Boję się, że chce mnie naciągnąc albo już schizuje :/ Powodzenia Wam życzę.
 
Taramara a miałaś cykl stymulowany?
Bertha to trzymam kciuki za jajca i żeby to endometrium podskoczylo.
Ja też już po. Sytuacja bez zmian, więc nadal trzeba się oszczędzać. Kolejna wizyta 25, chyba że coś będzie mnie niepokoić to przyjeżdżać. I dowiedziałam się że mój Chłopczyk ma dużo włosków ;)
 
Bertha kciuki oby przez weekend pieknie urosl jeden! &&&

Tamara powodzenia. Lekarz troche ogolnikowo Cie potraktowal, pecherzyki pekaja w zaleznosci od osoby a generalnie moga juz nawet od 18mm a nawet do 25mm. Mysle ze skoro bedziesz miala na naturalnym cyklu no to nie podaja Ci juz na pekniecie, co innego na stymulowanym.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Taramara a miałaś cykl stymulowany?
Bertha to trzymam kciuki za jajca i żeby to endometrium podskoczylo.
Ja też już po. Sytuacja bez zmian, więc nadal trzeba się oszczędzać. Kolejna wizyta 25, chyba że coś będzie mnie niepokoić to przyjeżdżać. I dowiedziałam się że mój Chłopczyk ma dużo włosków ;)
Ja miałam właśnie stymulowany 5 tabletek Clarzole... i cały czas czuje jak mnie ten prawy pobolewa. Mam wrazenie, że nawet jak już będzie pękniety to mi nie powie.
 
Do góry