reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Aaaa takie klocki. A to butelki smoki, to ja na raty niekoniecznie w aptece:)

A co do ras psów: zarówno berneński jak i onek (zwłaszcza przy małym dziecku) powinny być puszczone na podstawowe szkolenia. Nie ze względu na agresję tylko na masę:) Żadna z tych ras nie jest mniej lub bardziej przyjazna, kwestia hodowli i ukształtowania. Zanim się zdecydujecie polecam po prostu pogadać z jakąś fachurą od szkoleń (nieodpłatnie, po prostu towarzysko). Od razu zaznaczam, że ja się nie znam, psiaki to już od dawna nie moja domena ale mam znajomych hodowców i szkoleniowców, i powtarzam to co oni zawsze mówią mnie.
 
reklama
M26 ja kupię Emolium od 1 dni życia nie zawierają parabenów i czegoś tam jeszcze.

ja też mam czasami silne bóle brzucha położna poradziła mi żebym wtedy położyła się z nogami uniesionymi w górę. mi to bardzo pomaga, po kilku minutach odpuszcza. wiem, że jesteś w innej sytuacji, ale spróbuj

Vadera zgadzam się z Tobą w 100% na pewno będziemy szkolić psa niezależnie od rasy na jaką się zdecydujemy
 
Ostatnia edycja:
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

12 - omatko - wizyta u gina
13 - vadera - wizyta kontrolna
14 - bertha - wizyta u gina
19 - Pyreczka - wizyta kontrolna

LISTOPAD

02 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
03 - katharina - I badania prenatalne

GRUDZIEŃ

Kogo jeszcze dopisać?
 
I ja się melduję gdzieś z podróży komunikacją miejską:) Na szczęście w stronę domu. Marzen no co Ty? Taka piękna aura a Ty chorujesz? Co bedziesz robić jak wróci piękna złota jesień? :) A poważniej: zdrówka. Ja dziś najchętniej też bym utkwiła w łóżku pod kocem i z herbatką. Póki co taki plan na jutro.

Kath: jakieś atrakcje czy jesteś tym szczęśliwcem, który u lekarza musi się upewnić, że obcy rośnie?:)
 
reklama
I ja się melduję gdzieś z podróży komunikacją miejską:) Na szczęście w stronę domu. Marzen no co Ty? Taka piękna aura a Ty chorujesz? Co bedziesz robić jak wróci piękna złota jesień? :) A poważniej: zdrówka. Ja dziś najchętniej też bym utkwiła w łóżku pod kocem i z herbatką. Póki co taki plan na jutro.

Kath: jakieś atrakcje czy jesteś tym szczęśliwcem, który u lekarza musi się upewnić, że obcy rośnie?:)
Ja juz nie moge doczekac sie wizyty zeby upewnic sie czy wszystko dobrze...znacie mnie i moje pesymistyczne mysli :):):)
 
Do góry