reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

12 - omatko - wizyta u gina
13 - vadera - wizyta kontrolna
19 - Pyreczka - wizyta kontrolna

LISTOPAD

02 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
03 - katharina - I badania prenatalne

GRUDZIEŃ

Kogo jeszcze dopisać?

Mi możesz dopisać wizyta u gina 14.10.
 
reklama
U mnie nic ciekawego, wiszę w próżni, chociaż moja mała miłość zajmuje mi czas i głowę [emoji173]
1476086387420.jpg
1476086401152.jpg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476086387420.jpg
    1476086387420.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 392
  • 1476086401152.jpg
    1476086401152.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 394
Beti u mnie podobny zestaw wielkościowo tylko gatunek inny:) I potwierdzam, ogony potrafią zająć czas fantastycznie :)

M i Madzia co wy tak namiętnie z apteki bierzecie, że aż zamawiacie na początek? Bo ja jakaś niedoinformowana chyba jestem?
 
Vadera no ja zamówiłam wszystko czego my z maluszkiem możemy potrzebować, czyli środki higieniczne, smoczki, butelki itp

Beti czyli nie podjęliście decyzji co dalej?
psiak jest słodki.:) my chcemy na wiosnę sprawić sobie psa rasy berneński pies pasterski (jeśli chodzi o rasę to ja bym chciała tego a mój m. po prostu owczarka niemieckiego)


M26 jak się macie?:)
 
Vadera no ja zamówiłam wszystko czego my z maluszkiem możemy potrzebować, czyli środki higieniczne, smoczki, butelki itp

Beti czyli nie podjęliście decyzji co dalej?
psiak jest słodki.:) my chcemy na wiosnę sprawić sobie psa rasy berneński pies pasterski (jeśli chodzi o rasę to ja bym chciała tego a mój m. po prostu owczarka niemieckiego)


M26 jak się macie?:)

Piękna rasa!! Takiego kupcie!! Owczarek pospolity a berneński super :)
 
Bertha o to to to owczarek pospolity też tak powiedziałam. poza tym nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że owczarka bym się bała. berneński mam wrażenie że jest bardziej przyjazny
 
reklama
Madziu na jaka firmę się skusilas dla Dzidzi do kąpieli i balsam? Tyle tego jest do wyboru.
A u nas chyba ok, wczoraj brzuch na wieczór mnie bolał ;/ ale w nocy było już ok.
 
Do góry