reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

03 - omatko - wizyta u gina
03 -
kredka - wizyta w sprawie polipa

04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ

Kogo jeszcze dopisać?


Mnie ślicznie proszę na 13.10 kontrolna.
 
Pyreczko gratuluję.
Co do mnie to wszystkie iui miałam robione na cyklach stymulowanych żeby zwiększyć szanse jak napisałaś. Teraz nie ma możliwości żeby zrobić iui na cyklu naturalnym ze względu na fakt, że wszystko się popieprzyło i nie mam owulacji tylko właśnie pęcherzyki rosną ale nie pękają i powstają z nich torbiele.... tak jak ta, którą mam obecnie. Nie idę do lekarza poczekam aż pęknie sama albo się wchłonie. Nie wiem co robić, bo miało się samo uspokoić a tu nic... i nie wiem czy teraz już w ogóle nie będę mieć owulacji czy jak... :(
 
reklama
Do góry