reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
dobrze, że sezon pomidorowy w toku. od dziś codziennie szklaneczka. ogarnąć dietę teraz to naprawdę wyzwanie.
jak sobie poradzić ze skurczem jak już złapie to wiem:) nie muszę nawet wstawać z łóżka:)
 
reklama
a ja miałam kupić tę książkę i babka mnie zwodziła w księgarni tyle czasu, aż powiedziała żebym sobie przez internet zamówiła:szok:

ale mi się przypomniała że mam książkę (jeszcze z czasów studiów) "język niemowląt" i zaczęłam ją czytać. muszę przyznać już kilka pierwszych stron poukładało mi nieźle w głowie.:)
Też czytałam. Dobra pozycja. Ale jak dorwiesz "najszczęśliwsze..." to polecam. Warto przeczytać przed porodem, a nie tak jak ja kiedy dziecko skończyło 4 miesiące...:p:p
 
Magda, u mnie na skurcze magneb6 2x2 i asparginian extra 2x1, po włączeniu tego drugiego lęku zmiany z dnia na dzien;)

Zuzik, czytam o zaznaczam niektóre fragmenty;) coby potem nie wertowac całej książki. Ciekawe rzeczy piszą i ciekawe, jak się to będzie miało do rzeczywistosci;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuzik - u mnie wypłata 28 każdego miesiąca :-p

Magda - ja nawet nie chce myśleć o skurczach, łykałam tylko magnez ale jakoś nie widziałam poprawy. Szkoda że nie wiedziałam o tym soku pomidorowym.
 
Magda, u mnie na skurcze magneb6 2x2 i asparginian extra 2x1, po włączeniu tego drugiego lęku zmiany z dnia na dzien;)

Zuzik, czytam o zaznaczam niektóre fragmenty;) coby potem nie wertowac całej książki. Ciekawe rzeczy piszą i ciekawe, jak się to będzie miało do rzeczywistosci;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Aniko, metoda 5 s działa. Tylko trzeba pilnować kolejności i okazać cierpliwość ;)
 
Zuzik - u mnie wypłata 28 każdego miesiąca :-p

Magda - ja nawet nie chce myśleć o skurczach, łykałam tylko magnez ale jakoś nie widziałam poprawy. Szkoda że nie wiedziałam o tym soku pomidorowym.
Sok pomidorowy polecany jest przy skurczach u sportowców. Ze względu na potas. Aspargin i jemu podobne właśnie są z potasem. Podobno nawet potas jest bardziej za to odpowiedzialny niż magnez
 
Dziewczyny czytające "Najszczęśliwsze..." nie zmęczyło was trochę powtarzanie w kółko: "W innych krajach dzieci nie znają pojęcia kolki", "Bo to kolka ale nie kolka bo..." (takie obrazowe oczywiście bo za każdym razem troszkę inaczej ujęte. Bo mnie to mega zirytowało po 100 stronach:)

Co do obrażania za usg to wiem, że bez przesady, ale wiem też, że mój lekarz lubi czuć się władcą gałki i opisywać co widzi:) . Gorzej będzie z wieściami o sercu:p Jak się wypisywałam z usg to same dzi
ewczyny mówiły, że oczywiście bo bez sensu dzień po dniu.
 
reklama
1470824051484.jpg


Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470824051484.jpg
    1470824051484.jpg
    149 KB · Wyświetleń: 303
Do góry