reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny-już wróciłam.Nie taki diabeł straszny jak go malują hihi bardzo miło mi sie spało-pobrali 12 komórek-ile się zapłodni dowiem sie w poniedziałek-dam znać na pewno.

Sony fajnie, że w pracy możesz sie coś poradzić, skorzystać z usg.itd.Pęchol już duży-powodzenia w pon.
 
reklama
Sony jeśli wszystkie by się zapłodniły, to miałabym do kolejnych podejść, ale pewnie tak pięknie, to nie będzie-ale co tu gdybać, w poniedziałek będe wyczekiwać telefonu i wszystko sie dowiem.
 
kosik odczytalam Twoja wiadomosc dopiero teraz. Wiesz ja tak do konca to nie wiem czy na peknietym to nie ma sensu, skoro lekarz wykonuje to musi wiedziec ze sie w ten sposob udaje. Ja dzis rano na usg mialam na prawym jajniku jeden pekniety a na lewym jeden pekniety i jeden jeszcze byl. IUI sie odbyla, bylo nas 3 dziewczyny, poszlo dosc szybko, 10 minut lezenia i do domku. Testowac kazali w ostatni dzien roku bo pozniej nowy rok to nie bedzie gdzie zrobic bety. Wiem ze udalo sie zaciazyc dziewczynom u tego lekarza i on tak robi te inseminacje ze zastrzyk bierze sie 36 czy 38h przed zabiegiem i widocznie to zdaje egzamin. No nic wszystko sie okaze za pare dni. Pozdrawiam Was wszystkie i oczywiscie jak zawsze czekam na dobre wiesci
 
Hej kobietki.
Mogę do was dołączyć? Mam tyle pytań dotyczących iui, ale jestem jeszcze kompletnie zielona. Czy wy wszystkie tutaj w wątku macie facetów, czy są też jakieś wolne, które poddały się inseminacji? Buźka
 
Hej tarji!
Może zauważyłaś , że spotkałyśmy się na innym forum, ale mimo, to ze podchodzę do ivf, to polubiłam to forum i dziewczyny i zostałam:-)
Pytaj na pewno dziewczyny pomogą, a czy ktoraś samotnie podchodziła do IUI, to sobie nie przypominam, ale myślę że dziewczyny pomogą.Pozdrawiam
 
Witaj tarji. Ja mozna powiedziec ze tez bylam zielona jesli chodzi o IUI ale juz jestem po pierwszej i wiem z czym to sie je, zreszta duzo dowiedzialam sie bedac na tym forum i pytajac o cos lekarza wiedzialam o czym do mnie mowi takze wielkie dzieki wszystkim udzielajacym sie tutaj bo jest to wielka pomoc.
A tak jeszcze spytam bo wiecie co, dostalam duphaston i luteine i zapomnialam jak brac, tzn. wiem ze dwa razy dziennie ale po ile tabletek chyba po jednej, wyliczylam ile mam sztuk w opakowaniach to tak na 14 dni wiec chyba dobrze rozkminilam co? :eek: Jak Wy bierzecie?
 
reklama
ala80 ja po IUI brałam tylko luteinę rano i wieczorem po 1tab.a duphastonu nie miałam-ale jak wyliczyłaś, że masz na 14 dni, to raczej wyjdzie tak jak piszesz, bo więcej by Ci przepisał, ale może dziewczyny coś jeszcze podpowiedzą:-)
 
Do góry