reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
W dupie z nimi!!!!!!!!!
A powiedzcie mi czy przy ivf jest tak samo jak przy Iui,tzn czasowo,ostrzykiwanie,punkcja transfer ile to tak mniej więcej czasowo wygląda,w którym dc punkcja,transfer???

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom

Beti, u mnie było tak:
od 2dc puregon, w 8ds podgląd i zwiekszenie dawki, w 11 i 13ds kolejne podglądy, w 15ds punkcja.

czyli stymulacja u mnie trwała 11dni, 12 dnia poglad, wtedy ovitrelle i dwa dni pozniej punkcja. ze względu na wysoki progesteron transfer był przełozony na nastepny cykl. u mnie transfer był w 23dc na estrofemie, wczesniej miałam jeden poglad w 13dc czy wszytsko jest ok.
 
reklama
Marzen, taka mądra z Ciebie dziewczyna, a w jakieś objawy/nieobajwy wierzysz i ich wypatrujesz ;) przecież wie, że na tym etapie, to na dwoje babka wróżyła? i u kazdej dziewczyny inaczej? ja w zyciu bym się nie domysliła, że Kropek się zadomowił, gdyby nie to, że beta wyszła pozytywna. Głowa do góry:)

KAth, masz już wyniki?

mamusie, w czym kąpałyście swoje noworodki? jakie płyny polecacie? :)
ktos mnie tu pytał, czy na forum dla mam jestem, nieeee... jestem u was i na ivf, jakoś nie dociera do mnie ;)

Magda, M26, kopniaki są super:) taki nieopisany kontakt!

Kredko, kiedy na wakacje lecicie? i kiedy spodziewac się Ciebie w PL?
 
Marzen - nie przesadzaj i nie szukaj objawów na @ bo zawsze je znajdziesz jak będziesz chciała.

M26 - gratuluję chłopca.

Aniko - ja na początku mała kąpałam w ziołach macierzanki, a teraz używam kosmetyków nivea baby.

Beti - zawsze sie znajdzie jakiś problem. Ja w 12dc miałam punkcje, a 3 dni później transfer. Ja byłam na krótkim protokole.
 
Dzięki dziewczynki,czyli podobnie jak do iui,muszę mniej wiecej urlopik zaplanować 3tyg,dlatego tak wyputuje,mam nadzieje że już po urlopie mnie w robocie nie zobaczo,hahaha! :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aniko ja będę stosowała Emolium. moja szwagierka tylko J&J i nie chciała mnie słuchać, ale spróbowała i cały zestaw kupiła i nic innego nie chce. to są kosmetyki od 1 dnia życia. nie wiem czy są w drogeriach, bo to są preparaty apteczne.
 
Hej, hej, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? Czasu brak na udzielanie się bo Junior już biega i zabiera cały mój wolny czas, co mi absolutnie nie przeszkadza ;) Co u Was? Komuś się w końcu udało ze starych wyjadaczek?

Z kosmetykami dla niemowląt mogę polecić blog sroki, poszukajcie "sroka o", jest też na fb. Testuje kosmetyki i poleca, nie koniecznie te z wyższej półki ale z dobrym składem. Wcale nie zaleca emolientów jeżeli dziecko nie ma problemów skórnych, podobno ich definicja nawet nie istnieje ;) Ja używałam Oilatum przez pierwszy rok, teraz przerzuciłam się na Hippa. Sroka poleca też Babydream z Rossmanna a nawet Dadę bo mają dobry skład a niewiele kosztują.
 
reklama
Do góry