reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jak na fazę folikularną to raczej ok. Ja miałam 54. Zakres mam na wykazie faza folikularna: 12.4 - 233, więc rozrzut spory:)
 
reklama
P.S. Ja przed każdą wizytą dostawałam zawału serca widząc swoje wyniki i porównując z innymi. Aż, za którymś razem, mój lekarz w końcu dosłownie mnie ochrzanił , że mam nie czytać bo: 1) wszystko zależy od konkretnego organizmu, 2) od leków stymulujących etc... Także nie patrzcie krytycznie na wyniki tylko czekajcie co powie lekarz.
 
Marzen jutro mam zrobić sobie zastrzyk,a wizyta w poniedziałek.
I cholera zapomniałam spytac o tą refundację,(Jezu jaką ja mam pieprzoną skleroze!!!!) Ale napisałam mu smsa,czekam na odpowiedz.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak w ogole czuje ze tez sie teraz nie udalo. Apetyt mam jak przed @;/ Boje sie tego testu.


Marzen: ja Cię błagam. Na płacz i rozpacz zawsze jest czas. Na szczęście musimy go wyrywać. Nieudanym testem będziesz się martwić po nieudanym teście a nie jak w Tobie próbuje zamieszkać mały człowiek!
Co Ty byś chciała czuć na tym etapie? Mdłości, wymioty, kopniaki? Masz na to jeszcze kupę czasu.
 
W dupie z nimi!!!!!!!!!
A powiedzcie mi czy przy ivf jest tak samo jak przy Iui,tzn czasowo,ostrzykiwanie,punkcja transfer ile to tak mniej więcej czasowo wygląda,w którym dc punkcja,transfer???

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wszystko trwało od 26 lutego (wizyta kwalifikacyjna, potem antyki przez miesiąc) do 11 kwietnia (transfer 5 dniowych blastków). Pickup miałam w 16 dc a transfer 5 dni póżniej.
 
reklama
Beti ja punkcie mialam w 12 dniu stymulacji . Kontrole krwi na początku stymulacji, w 7 dniu, 10 dniu. I wtedy decyzja kiedy punkcja i zastrzyk na 36.godz przed punkcja. Transfer to różnie robią, Ja mialam w 3 dobie a teraz w 2. Zarodki zamrazaja w 5 dobie po punkcji. Na punkcje w pracy dzień wolny i mąż przy boku :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry