reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Beti, Kath: &&&& za wyniki.

M26: ja dwa tygodnie za wami. Czytałam o tych Twoich kopniakach i mam nadzieję, że ja też poczuję niebawem. Ale płeć to ja poznam chyba przy porodzie dopiero:p
 
Wiecie co, niektórzy jak ja, z racji posiedzeń w domu mają dużo czasu do przeglądania forum. A na nim można znaleźć perełki nie tylko w formie postów. Co myślicie o kimś kto: w styczniu pisał o tabletkach anty bo nie planuje ciąży, w lutym o swoich dzieciach (no ale to ok, może przecież mieć) , w maju o 2 letniej walce z PCOS i staraniach o dziecko. W końcu w tym samym miesiącu o 2 m-cznej ciąży z ivf. A teraz zastanawia się czy może mieć inseminację... Pomiędzy też o podróżach z niemowlakiem. Po co w takich miejscach tworzyć miraż? Żeby się karmić czyimiś niepowodzeniami?
 
Niech poszuka tematu da schizofreników, na pewno się gdzieś znajdzie:/ Ja wiem, że w internecie można być każdym, ale trzeba mieć bardzo smutne i nudne życie aby w ten sposób z tej "szansy" korzystać:(
 
LIPIEC

21- Katharina - podgląd
21-Beti - badania krwi
22- Anika-wizyta u gin
25- Beti - wizyta
27- Marzen- beta

SIERPIEŃ

18- Anika- wizyta u gin
8- Vadera- usg połówkowe
Beti- stymulacja do ivf
Buraq - stymulacja do ivf
Lumio, Kredko czekamy na Was attachFull763657

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.
Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik :)
 

Załączniki

  • upload_2016-7-21_10-48-58.png
    upload_2016-7-21_10-48-58.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Moje wyniki to Estradiol 36,17,a Prodesteron 0,05.
Ostatnio estradiol 2dc miałam 11,37.
Nie wiem czy te wyniki są ok,orientuje się któraś?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry