reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny ale Wam fajnie z tymi brzuchami i kopniakami:-) a marzen Ty to wogole wygladasz ze nie od zastrzyku ale jakby zarodek byl cyrkowcem hehe

Kath dasz rade a potem im wszystkim utrzesz nosa!!!
 
reklama
Magda - jeszcze raz gratuluję chłopca, we mnie też coś siedzi. Może nie zazdrość że dziewczyna jest w ciąży, tylko to jak łatwo przyszło. A czasem ktoś tego nie docenia, a we mnie sie aż gotuję. To zostaję już na zawsze, nie da się od tak wymazać.

Kredko - czas biegnie i to bardzo szybko. Pamiętam Twoją IUI, ale nic się nie martw.

Kath - nie przejmuj się tym, zobacz jak daleko jesteś, jeszcze chwila i będziemy się cieszyć z Twojej bety.

M26 - wspaniałe uczucie prawda? Można spytać chłopak czy dziewczynka?
 
Dokładnie dużo pozytywnej energii dla Ciebie i też czekam na informacje ;) Ja jestem przed pierwszą wizytą i mam nadzieję, że będzie u nas możliwa inseminacja, a jak nie to in vitro ;) Byle do przodu i byle dzidzia była :)
 
Madziu u mnie 20 tc. A spodziewam się chłopczyka.

Stacy dobrze wiem o czym piszesz. Np jak niektóre wręcz wybierają sobie miesiąc na zajście lub np w grudniu to nie chcą rodzic.. Bo przecież to wszystko takie proste :/ nawet nie chce pisać co mam wtedy w głowie, bo to aż takie brzydkie słowa.
 
M26 to my w tym samym terminie będziemy rodzić

Kath za podglądanko &&&


udanego dnia, mam nadzieję że świeci Wam takie śliczne słońce jak u mnie
 
Witam się i ja :)
Krew upuszczona o 11 wyniki,estradiolu i progesteronu jak bedą ok to zaczynamy stymulację :)
No i zapytam gina co z tą refundacją,mam cichą nadzieję że po prostu się pomylił :)
Życzę miłego i przepięknie słonecznego dnia :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry