reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sowa dobre podejście, do chłopa trza psychologicznie :) Brawo i oby szybko go zagnać na tą biopsje :)

Magnolia bardzo dobra decyzja, krok po kroku :)

Kath, marzen schowajcie strach gdzieś głęboko do kieszeni :D &&&&

M w końcu się znalazłaś :) Gratulację Synka :) jeny po Waszych ciążach widzę jak ten czas leci...szok

Beti jutrzejszy dzień należy do Ciebie :D

Kolejna wizyta u endokrynologa zaliczona :D tym razem jestem zadowolona, z wynikami mam stawić się za dwa tygodnie i wtedy zobaczymy jak to wygląda :) Kurde boję się, że na USG tarczycy wyjdzie coś bardzo brzydkiego...oczywiście się spóźniłam bo chciałam być przed czasem i kierunek obwodnica, a tam koooooooooorek więc wybrałam inna drogę,a tam kooooorek masakra....

Pozdrawiam !
 
M26 gratuluje synka:-) imie juz wybrane??

Kamisiu nic nie boj! Ja tez mialam usg i biopsje ciekoiglowa bo mam kulke ale nic nie wyszlo mimo ze kulka widoczna jak naciagne szyje. Bede wyczekiwac info bo mnie ten temat tez dotyczy:-*

-------------

A teraz dziewczyny ktora co wie i co mysli o tej nowej metodzie ANEVIVO???? Robia ja w gyncentrum w katowicach
 
Kredko boję się bo mam mega wysokie anty TPO i anty TP i gdzieś w necie pojawiły się słowa na r....i jakoś z tyłu głowy głupi lęk jest... ;)
 
Hej M! Dobrze czytać, że macie się dobrze:) My zaraz rozpoczynamy 16 tydzień. Z niecierpliwością czekamy na 14 lipca, bo wtedy może nasze dziecie się określi. Gratuluję chłopca. To u nas teraz dla równowagi dziewczę powinno być:)
05.07 dzień powszechny Beti:)

Kamisiu, oficjalnie niektórym powinno być zakazane wydawanie wyników i czytanie internetów. Niech Ci się nic przed wizytą nie pojawia. Koty sobie w internetach oglądaj:)
 
Witajcie dziewczyny!
M26, gratuluję. Rośnijcie zdrowo. Już drugi forumowy kolega dla Adasia ;)
Vadera, to Ty depczesz dziewczynom po piętach. Ale będzie wysyp dzieciaczków ;) Tak trzymać! :D
Kamisiu, wiesz, że jak chcesz coś wyczytać to zawsze trafisz na te złe informacje? Bo one dłużej zostają w głowie...
Beti, jutro Twój dzień, będę myślami przy Tobie i wirtualnie potrzymam Cię za rękę... ;)

Pozdrowienia dla wszystkich ;) ;*
 
Katharina - strach ma wielkie oczy, ale jesteś już coraz bliżej swojego szczęścia :-) wszystko będzie dobrze :-)

M26 - gratuluję synka :-)

Kamisiu - nie czytaj głupot bo zawsze coś wyczytasz. A po co Ci dodatkowe stresy? Dobrze że jesteś zadowolona z wizyty :-)
 
Kamisia Ty juz limit zlego wyczerpalas wiec nic juz nie bedzie!!!

Beti sercem przy Tobie jutro:-*

Dziewczyny a czy ktorac cos na temat tego anevivo??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamisia Ty juz limit zlego wyczerpalas wiec nic juz nie bedzie!!!

Beti sercem przy Tobie jutro:-*

Dziewczyny a czy ktorac cos na temat tego anevivo??

Powiem tak: nie bardzo rozumiem jakim cudem ma to być alternatywa dla ludzi z odwróconym światopoglądem (nie dla in vitro) skoro to nadal sztuczne zapłodnienie? Bo dochodzi do niego w macicy? Ale nadal w szklanym pojemniku na litość:)
A jeśli chodzi o samą metodę: wydaje mi się , że to taka trochę naciągana "nowość". I jak dla mnie mniej skuteczna: przy in vitro nad procesem zapłodnienia cały czas czuwają ludzie. Kiedy trzeba wspomagają go. A tu? Ot zamykają komórki razem i liczą, że połowa pracy sama się zrobi. To ja już wolę aby ktoś nad tym czuwał skoro i tak działamy na "sztucznie".
 
Do góry