reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ewik a jakie Ty masz amh przypomnij mi prosze.. bo my tu chyba tylko we dwie z niskim jestesmy:-/
A co Ty robisz zeby poprawic?[/QUOTE}


Kredko: ja chwilę przed ivf miałam amh 0,6. Mój lekarz nie wspominał nawet o możliwości poprawy rezerwy. Poprawić można natomiast jakość. Ale na szybko podsumowując, nawet niziutkie amh nie przekreśla szans.
 
Ostatnia edycja:
reklama
powiedziałam o wszystkim mężowi on na to cos w stylu bo" jego kolega powiedzial" ze mial robioną biopsje i go nie usypiali boli jak sk*******yn i nie daj se tego robic." ale postawilam sprawę jasno, powiedzialam ze będę miała więcej bolesnych i nie przyjemnych zabiegów i uważam że ten jeden raz mógłby się poświęcić skoro chcemy mieć dzecko. mój m to bardzo uparty przypadek :) ale spoko pogada, pogada a później powie ze wiecie, zrobił to zeby mieć świety spokój i żebym już mu nie marudziła, ah faceci :)
po za tym bardzo dziękuję za miłe słowa i dużo przydatnych informacji :)
 
Sowa no to powiedz m ze w invicta usypiaja. Niech sobie wezmie koszulke i skarpetki do spania haha i powiedz mu ze jak wstanie to bedzie mega wypoczety! A co do kolegi - to mu powiedz ze widocznie kolega nie ma zony ktora jest na wszechwiedzacym forum i mu nie doradzila:-D
 
Magda gratuluję chłopca. Niech zdrowo rośnie.

Lumio - dziękuje że pytasz, u nas wszystko dobrze. Ja już chyba odnalazłam się w roli mamy, podchodzę do wszystkiego instynktownie a przynajmniej się staram. :happy: Na początku bałam się wszystkiego, tego by nie zrobić jej krzywdy, że może coś źle robię. Ale już jest dobrze. :-) :)

Witaj Sowo:laugh2:

Katharina - jak u Ciebie sprawy się mają?
 
Magda gratuluję chłopca. Niech zdrowo rośnie.

Lumio - dziękuje że pytasz, u nas wszystko dobrze. Ja już chyba odnalazłam się w roli mamy, podchodzę do wszystkiego instynktownie a przynajmniej się staram. :happy: Na początku bałam się wszystkiego, tego by nie zrobić jej krzywdy, że może coś źle robię. Ale już jest dobrze. :-) :)

Witaj Sowo:laugh2:

Katharina - jak u Ciebie sprawy się mają?
6 lipca koncze antykoncepcje...potem czekam na @ i jak wszystko bedzie dobrze to zaczynam stymulacje...zastrzyki juz czekaja w lodowce...ale czym blizej to tym bardziej sie boje...
 
LIPIEC

5-Beti - histeroskopia
8- Marzen- podgląd
22- Anika - wizyta u gin
Buraq- pozytywna beta
Ewik - iui
Katharina - stymulacja do ivf

SIERPIEŃ

18- Anika- wizyta u gin

Lumio, Kredko czekamy na Was:)

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.
Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik85 :)
 
reklama
Do góry