reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Beti świetne wieści :) Widzisz jaka jestes "czyściutka" (przepraszam,jakoś tak mi się napisało żartobliwie :) )

Marzen moja wczorajsza wizyta trwała krótko hehe kobieta niby konkretna,nic nowego mi nie powiedziała oprócz tego co wiedziałam,Eutyrox do końca moich dni,zapisała jeszcze witamine D3 bez sprawdzenia jaki ja mam poziom i tyle :) No i że mam przejść na diete bezglutenową i unikać laktozy. Dziś złożyłam zgłoszenie do innej endokrynolog :) bo jakoś ta wizyta mi nie podpasiła.Płacę co miesiąc więc moge sobie pozwolić,a jak :)
 
Beti, marzen cieszę się że do przodu. bardzo Wam kibicuję.:-) :)

kamisiu masz rację trzeba szukać najlepszego endogrynologa. powodzenia:-) :)

kredeczko to piękne wakacje się szykują. gratuluję niepalenia:-) :)

lumio pytałaś. czujemy się dobrze. teraz jesteśmy w 19 tygodniu a w brzuszku podskakuje chłopczyk:-) :)

uściski dla wszystkich:-) :)
 
Witaj Sowa, inseminacja to nic złego. Skoro już byliście gotowi na adopcję to z inseminacją dacie radę ! Czego się nie robi dla Maleństwa :) ? Dziewczyny już pisały, że wyniki badań są ważne, wynik drożności jajowodów no i może faktycznie biopsja to pomysł na odnalezienie jakiś plemników męża?
Jak wyglądają Twoje cykle? Występuje owulacja ? Jeśli nie to dostaniesz leki do stymulacji, monitornig cyklu, w odpowiednim czasie zastrzyk na pęknięcie lub nie, przygotowanie nasienia no i tak jak pisała marzen wprowadzenie go wziernikiem. Potem leżenie przez trochę z pupą troszkę do góry :) Nic nie boli możesz odczuć lekki dyskomfort, ale naprawdę nie ma się co bać. Pytaj, nie krępuj się i rozgość się wśród nas :)


dziękuję ślicznie za odpowiedź, dziewczyny jesteście dla mnie super wsparciem. mam owulacje, cykle regularne, i chyba wszystko ok u mnie
 
reklama
Do góry