reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sowa, drożność i jeszcze raz drożność :) Sprawdzić - potwierdzić. Bo inaczej szkoda kasy na cokolwiek, jeśli jajo nie wychodzi z jajowodu!
Kredki emek miał biopsję niedawno, jak się zamelduje, to na pewno Ci wszystko napisze.
Samo badanie nasienia to jeszcze mało. Musicie drążyć temat. Na chwilę obecną, poczekałabym, zrobiła hsg i wtedy coś myślała. Jak się boisz zwykłego hsg, to jest też sonohsg. Poczytaj, wybierz lepszą wersję dla siebie. Ja przed IUI brałam Inofolic. Ogólnie zaleca się zdrowe odżywianie, zero papierosów (Ty i emek), dużo ruchu na świeżym powietrzu... Możesz wspomagać się zestawem witamin, ale pamiętaj, że lepsze naturalne niż w tabletkach.
 
Witam, troszkę mnie nie było bo nie miałam jak wejść. Ostatnie tygodnie u mnie ograniczały się tylko do spania i jedzenia. I nie robiłam kompletnie nic innego. Teraz już wracam do żywych. Nie pamiętam już która z Was pytała o USG. Więc byłam wszystko jest dobrze. Maluch strasznie się wierci ale lekarz powiedział, że to normalne. Robiłam też badania i wyszło, że mam anemie. Nie wiem co mogę jeść, żeby poprawić wyniki. Biorę witaminy, ale wiadomo lepiej dostarczyć ich naturalnie niż przez tabletki. No i mam problem bo nie mogę nic jeść ostatnio. Najgorsze jest to, że nie mogę jeść chleba i mięsa nie mam pojęcia czym je zastąpić.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;)
 
Sowa czyli mniej więcej już wiesz na co zwrócić uwagę jak pójdziesz na wizytę w kierunku inseminacji. Notuj, żebyś nie zapomniała.

Lazurytko
fajnie, że z Maluszkiem ok :) Który to tydzień ?:) Spokojnego czasu Ci życzę :)
 
Aaaaaaa i dzwoniłam do kliniki, posiewy które mi pobrali (za kupę kasy) mam dobre :) jedno to był wymaz z kanału szyjki macicy a drugi nazywał się dziwnie "panel urogenitalia"( trzy bakterie) :O czy jakoś tak. Ale grunt że są ok,jeszcze tylko histero i jedziemy z koksem :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sowa witaj.
Ja mam tylko jedna odpowiedz:
Musi byc hsg, Twoje wszystkie badania potem biopsja m i dopiero wtedy pomyslcie o iui. Ja zrobilam wszystkie mozliwe bledy wiec przestrzegam:-)
M niech sue biopsji nie boi bo go i tak usypiaja. A po wszystkim moj m czul sue super moze cos lekko pobolewalo ale nawet chyba tabletek przeciwbolowych nie wzial wiec niech sie Twoj m nie boi! My baby mamy gorsze badania;-)
 
reklama
Do góry