reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja już po wizycie. Poszłam do mojego normalnego gina nie tego w klinice. Zbadał mnie wnikliwie i zrobił usg. Okazało się, że jeden z tych trzech cudownych pęcherzyków po iui nie pękł i zrobiła się torbiel 43mm :(, gin mówi, że dodatkowo mogę mieć osłabione naczynka krwionośne do tego ta torbiel i mogą być krwawienia. Dostałam lek cyclonamine mam brać przez trzy dni, a potem w drugiej fazie cyklu duphaston.
 
reklama
Ja już po wizycie. Poszłam do mojego normalnego gina nie tego w klinice. Zbadał mnie wnikliwie i zrobił usg. Okazało się, że jeden z tych trzech cudownych pęcherzyków po iui nie pękł i zrobiła się torbiel 43mm :(, gin mówi, że dodatkowo mogę mieć osłabione naczynka krwionośne do tego ta torbiel i mogą być krwawienia. Dostałam lek cyclonamine mam brać przez trzy dni, a potem w drugiej fazie cyklu duphaston.
Trzymaj sie kochana...
 
Dziewczyny ja jestem! Z tylu w krzakach, ale nadganiam co chwila ;)

U nas mało czasu, bo walczymy ze skora... to się tak mówi, ale smarowanie 5x dziennie pochłania wiele czasu :/ rozbierz, posmaruj, ubierz.. do tego skóra jest osłabiona, wiec szybko się odparza.. a że Sara jest raczej pulpetem.. i do tego tzw high need baby...aktualnie usypia raczej tylko na moich rękach/przytulona do piersi..
każda wolna chwile nadganiam tyły domowe. .. wyobraźcie sobie prać wszystko co macie w domu od nowa i płukac 2x...
A na spacer trzeba iść, obiad ugotować, posprzątać (bo może kurz uczula)...
I temu mało się odzywam.. w nocy siedzę na forach dla atopowców i czytam, czytam, czytam....
Wymyślam, próbuje, testuje. Są poprawy ktore daja wiele nadziei i radisci, a za chwile druzgocace nawroty...
Tych wszystkich lekarzy to o kant dupy rozbić...
Ale damy rade, w końcu znajdę złoty środek! :)

Pozdrawiam Was wszystkie i całuje z Sarenka:*
Nie miejcie nam za zle;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nou, dobrze że poszłaś do lekarza. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz:)

Marzen trzymam kciuki!

Nie wiem dlaczego nie poczekali u mnie, ale to i tak najpózniej w cyklu iui którą miałam i najgorsze parametry. Tak myślę, że to moje cieniutkie endo to po zabiegu czyszczenia (miałam po poronieniu), czytałam, że to może powodować kłopoty... Czy przy ivf jakoś będą mogli to poprawić? Bo pewnie, po prostu tam te zarodeczki nie mają jak zaparkować :/

Weekend nadszedł, my wybywamy na biwak, porobić dzieci w plenerze :D Pozdrawiam i życzę miłego weekendu dziewczęta!
 
Buraq dostajesz tabletki na endometrium. Ale na prawdę się nie stresuj, endo rośnie z każdym dniem i w odpowiednim czasie na pewno jest odpowiednio grube.
 
Niebajko no to Cie macierzynstwo pochlonelo:-) biedna Sarunia ze tez co chwile cos... czyli jaka ma dokladnie diagnoze? Bo poszperam jak bede miec chwilke na irlandzkich i angielskich forach bo moze u mnie cos jest co by pomoglo to bym Ci wyslala! No i trzymajcie sie dzielnie:-* (a jak m? w tym wszystkim?)
 
reklama
Do góry