reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
CZERWIEC

1- Anika -usg połówkowe
5- Nouvelle- podgląd przy stymulacji
7-Pyreczka-laparoskopia
7- M26 - usg genetyczne
10- Buraq- beta Hcg i wizyta gin
13- Marzen - wizyta u gin
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Katharina- stymulacja do ivf
Ewik- Hsg

Lumio, Kredko czekamy na Wam
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać
 
reklama
Madziu :-*

Niebajko no nie masz lekko ale najwazniejsze ze masz Sarenke:-D

A chrzesnica dostala kremowego misia:-) tylko 130cm :-D cudnie razem wygladaja bo juz zostalam zasypana zdjeciami:-)
 
Aniko ladne imie:-) i w sumie mi sie skojarzylo z pole - czy ktos wie co u niej? Jak jej sie zycie po tym wszystkim poukladalo?
A jak juz o pole to co z blue???
 
Aniko
Piekne wiesci :-) no i Pola :-) super. Jak kiedys marzylam o dziewczynce to i to imie chcialam ;-)
Kochana rosnijcie zdrowo :-*

Magda
Jaka madra babka :p

Beti - bardzo mi przykro :-*

Aniko - to dobrze że zdrowo rośniecie, oby tak dalej.

Nou - ja pewnie bym wzięła dwie....

Kredko - gdzie na ten urlop?

Lumio - to dobrze, że umiesz się tak odciąć od wszystkiego. Kurcze ja tak nie potrafiłam :no2:

Witam nową forumowiczkę. :laugh2:

Stacy
A co mi pozostalo ;-) musze jakos sie ogarnac bo w tym wszystkim zgubilam gdzies sama siebie....pewnie jeszcze przyjda gorsze dni, ale poki co laduje pozytywna energia akumulator do dalszej walki ;-)

Dobrej nocy Kochane :-*
 
Aniko, to juz kawał baby z Poli :) gratulacje dla was obu:)
Kamisia jak było? pomogło?

Ja wczoraj miałam zakręcony dzień. Po normalnym poranku, dostałam takich bóli, że zwymiotowałam, nie mogłam się w ogóle załatwić i ciemno miałam przed oczami.. Ostatnio nic w ogóle mnie nie bolało, więc się przestraszyłam i pojechaliśmy do lekarza.. Powiedział, że to nic ginekologicznego (zrobił usg), i że może boleć, bo jajniki są stymulowane (jedno jajko ciągle nie pękło).. No ok, ale aż tak? Teraz to już sama nie wiem, może to piasek w nerkach - raz kiedyś miałam ale to bolało inaczej.. Dziś jest lepiej, czuję dyskomfort, ale na kibelku siedzę jak fakir na gwoździach..Nadzieja trochę siadła, qrcze zawsze jakieś dodatkowe kłody :(

ps. Nou dobrze zrobiłaś, mi powiedział że powinnam brać Clo rano i wieczorem, ale jakbym po rannych bardzo źle się czuła, to mogę 2 wieczorem..
 
Witam,

Po wczorajszej wizycie jakby lżej mi się trochę zrobiło,pani ciągle chwaliła mnie za moje podejście i za siłe itd. Miła kobietka,także zadowolona jestem. Proponowała tabletki, jednak nie wzięłam bo póki co na ziołowych dobrze funkcjonuje. Następna wizyta na 4 tygodnie,no chyba że będę potrzebowała to wcześniej mam przyjść.

Miłego dnia!
 
reklama
Do góry