reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kos, zrób badanie z krwi beta HCG i będzie jasność. być może było to plamienie zwiazane z implantacją. nie rób testów, bo one nie sią wiarygdne i tylko zamęt wprowadzają. warto byłoby też psozukać jakieś konkretnego lekarza, bo ten chyba za wiele nie robi i nie wzbudził w Tobie zaufania?
Powodzenia :)

Pyreczka, podjedz i zrób, ale warto też może do jakieś endokrynologa się udać? on najlepiej to zinterpretuje i ewentualnie coś zaleci
 
reklama
Kos dodam tylko, ze to "czyszczenie" jajników to bardzo stara metoda i na szczęście odchodzi się od niej. Jest to kauteryzacja! Czyli elektroda wypalajapowierzchnie jajnika niszczac komorki jajowe! Tragedia! Może narobić więcej szkody niz pożytku. Ucieklam od lekarza który chciał mi ją wykonać. Amh Ci zlecono? Na jakiej podstawie stwierdzono pco? Wyglądu jajnikow czy z badań?
Zmiana lekarza, tak jak Anika mówi.

Pyreczko pierwsze widzę htsh:/

Magda, ja o Tobie pamietam:D :*

Kredko świetnie wybrnelas:)

Kamisiu ściskam i tule mocno!

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam robione badania na AMH,TSH i inne. Badania moje i mojego faceta są okej.
9-go ide do swojego lekarza ktory wykryl PCOS i rano przed praca zrobię drugi test,bo pierwszy robilam w poniedzialek i nic :(
Leczyłam się w Bytomiu w Poradni Leczenia Niepłodności,ale tam jak widac jedynie tabletki,tabletki i tabletki. Stymulacje miałam u swojego lekarza w Gliwicach,pęcherzyk doszedl do 13mm i pękł :(
Nie nastawiam się,ze to było plamienie implantacyjne,bo nastawie sie,ze jestem w ciazy i bedzie rozczarowanie :)
 
Pęcherzyk 13 mm to trochę mało... nie ma pewności czy jajeczko było dojrzałe... Pęcherzyk pękł sam czy dostałaś zastrzyk na pęknięcie?
 
Miałam robione badania na AMH,TSH i inne. Badania moje i mojego faceta są okej.
9-go ide do swojego lekarza ktory wykryl PCOS i rano przed praca zrobię drugi test,bo pierwszy robilam w poniedzialek i nic :(
Leczyłam się w Bytomiu w Poradni Leczenia Niepłodności,ale tam jak widac jedynie tabletki,tabletki i tabletki. Stymulacje miałam u swojego lekarza w Gliwicach,pęcherzyk doszedl do 13mm i pękł :(
Nie nastawiam się,ze to było plamienie implantacyjne,bo nastawie sie,ze jestem w ciazy i bedzie rozczarowanie :)
Witaj...a ile wynosi u ciebie amh...i na Noga nie rob testu sikanego tylko idz natychmiast na beta hcg
 
reklama
Do góry