reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny jestem tutaj nowa i mam do Was, bardziej doświadczonych kilka pytań J Czy któraś z Was leczy się w invimedzie, jak długo czekaliście na pierwszą konsultację? Czy sa jakieś zniżki, jak w ogóle to wygląda? Staramy się o dziecko i niestety naturalne metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów... Więc muszę sprawdzić co się dzieje, póki jeszcze mam czas.

My byliśmy w invimedzie w Poznaniu. Mieliśmy zniżkę na pierwszą wizytę 50%
 
reklama
Ja już po... prawe jajko pękło a lewe jeszcze nie, ale to pęknięte jeszcze trochę widać.. nasienie bardzo dobre.. tylko endo słabo 6,5.. może tym razem się uda, ostatnio na usg przed iui już nic jajek nie było widać, i jakoś miałam wrażenie że już za późno.. beta i wizyta 10 czerwca.. czy to prawda, że z wiekiem jajo żyje coraz krócej?
 
CZERWIEC

1- Anika -usg połówkowe
5- Nouvelle- podgląd przy stymulacji
7-Pyreczka-laparoskopia
7- M26 - usg genetyczne
10- Buraq- beta Hcg i wizyta gin
13- Marzen - wizyta u gin
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Katharina- stymulacja do ivf
Ewik- Hsg

Lumio, Kredko czekamy na Wam
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać :)
 
To i ja cos dorzuce od siebie : :-)
Jesli chodzi o odciecie sie od znajomych....wlasnie dlatego m. In odpuscilam chwilowo starania. Chyba dojrzalam do momentu, ze nic na sile. Poza tym presja czasu rowniez dzialala stresujaco...ale i to sobie "jakos" wytlumaczylam, a nie ukrywam, ze skrzydel dodalo mi kilka ostatnich syt, w ktorych uslyszalam, ze zarowno cialem jak i duchem ni cholery nie dadza mi 33lata ;-)
Dziewczyny mega odzylam. I moze to zasluga, ze odmlodnialam ;-) nawiazalam kontakty ze znajomymi, kilku opowiedzialam o mojej sytuacji. Jest mi mega lzej, a i z bardzo pozytywna reakcja sie spotkalam. Okazalo sie tez, ze jedna z tych par stara sie o dzidzie od 4lat! Teraz w koncu sie udalo i jest w 5miesiacu :-)
Dzis dostalam @ i chwilowy smutek byl....nie bede tu oszukiwac :-) ale tylko mega krotki ;-) w sumie to chyba nie byl smutek , a lekkie rozczarowanie. W prawdzie w tym cyklu byla pauza, no ale wiecie jak jest ;-)
Dziewczyny, kazda z nas ma lub znajdzie swoj sposob na ta cala sytuacje. Mnie sie wydaje, ze ja swoj znalazlam. Oczywiscie nie chlapie o naszej syt na prawo i lewo, ale tym osobom, na ktorych kontakcie mi zalezy, a ktory gdzies sie przez te lata spieprzyl przez nasze wycofanie :-)
W koncu nadrobilam braki w zyciu towarzyskim, wypady na imprezke, domowki u znajomych ;-) ehhhh
Ale oczywiscie w tym wszystkim nie trace nadziei, ze przytule w koncu ta wyczekana, mala istotke ;-)
A wiec ;-) nowy cykl nowa szansa, choc chyba w tym cyklu tez jeszcze tak na luzie ;-)

Buziaki dla wszystkich :-*

Buraq
&&&&&&& za szalone plemniki ;-)
 
Lumia ja wiedzialam ze idziemy razem ale ze nawet psychicznie?? To mile zaskoczenie:-) :-* mowie Ci czuje ze nam sie jakos ciaze naloza na siebie:-)
No i mi tez nie daja 33 :-) i najlepszy zawsze jest moj m jak w tv pokazuja jakas babe w moim wieku to komentarze m bezcenne:-D a ja zawsze sie smieje ze te starsze bezdzietne zawsze jakos mlodziej wygladaja:-)
 
reklama
Do góry